با سپاس بیکران از حافظان سلامت

خیلی های دیگر برای سلامتی مردم نفش آفرینند

شبکه خبری گیلان 24 و نشریه واکنش: سلامتی مهم ترین نعمت خداوند است و در اوضاع و احوالات کرونایی که ویروس یک جهان را زمین گیر کرده است، نقش بی بدیل و برجسته حافظان سلامت در این شرایط بر همه آشکار است.

 باید اعتراف کرد، به موازات این نقش مهم برای حفظ سلامت افراد بشر دیگرانی هم هستند که نقش آفرینی می کنند و اگر نباشند بدون تردید سلامت آدم ها در ایران و هر کشور دیگری جدا به خطر خواهد افتاد. به خاطر داشته باشیم که این تلاشگران نباید فراموش شوند که آنها نیز به سهم خویش در بودن انسان ها نقش بی نظیری دارند. به عنوان نمونه مدیران و کارکنان شرکت های برق و آب و گاز از آن جمله است.
اگر در جریان درمان یک بیمار برق در بیمارستانی قطع شود، اب هم برای مدت زمان طولانی نباشد، با گاز قطع شود که پخت و پز، گرمای آب، عملکرد شوفاژ ها به آن بستگی دارد، چه اتفاقی رخ خواهد داد. اگر رسانه ها و خبرنگاران نباشند، افکار عمومی چگونه باید در جریان میزان شیوع بیماری، شیوه های مقابله با آن ، اجرای طرح های فاصله گذاری، تعطیلی مدارس و دانشگاه ها ، ممنوعیت ها و محدودیت ها به خاطر سلامت شان و نظایر آن قرار گیرند.
در واقع  از کارکنان پر تلاش و همیشه در صحنه سازمان ها و شرکت های برق، آب ، رسانه ها و در صدر آنها از صدا و سیما، هلال احمر، اتش نشانی، مخابرات، شهرداریها به ویژه پاکبانان، نیروهای ارایه دهنده مواد غذایی، تعمیرکاران  وسایل منزل و خودرو، مدیرانی که با دلسوزی و تعهد پای کار حضور دارند، باید تقدیر شود. خداوند به همه این عزیزان عزت و سلامتی بدهد.
مدیر مسئول – 15 فروردین 1399

منبع : گیلان 24

برچسب ها : کرونا حافظان سلامت کارکنان برق آب رسانه ها پاکبانان هلال احمر آتش نشانی

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است