قابل توجه مدیران استان گیلان:

رسانه ها در جهش تولید نقش آفرین خواهند بود

شبکه خبری گیلان 24: مسئول سازمان بسیج رسانه گیلان گفت: بهره مندی مستمر از رسانه و ظرفیت های رسانه‌ای و هنر اصحاب رسانه می تواند در راستای تولید، نقش مکمل ایجاد کرده و موجب جهش تولید شود.


مهدی پارسا با اشاره به نامگذاری سال از سوی مقام معظم رهبری به نام سال «جهش تولید» گفت: شعار سال نباید در حد تابلوهای شهری، بنرها و برپایی برخی جلسات و همایش های بی تاثیر باشد.

وی اظهار کرد: همانگونه که مقام معظم رهبری فرمودند، مردم باید آثار و نتایج تحقق شعار سال را در زندگی خود احساس کنند.

پارسا، استقلال کشور را مرهون نگاه به داخل و تکیه بر ظرفیت های داخلی که به افزایش تولید و جهش آن منجر خواهد شد عنوان و تصریح کرد: همه مسئولان برای تحقق جهش تولید باید از ابزار مهم و تعیین کننده ای به نام رسانه استفاده کنند.

مسئول سازمان بسیج رسانه گیلان  گفت وگو با ایسنا با تاکید بر اینکه امروز تولید، موضوع اصلی کشور است گفت: برای جهش در آن باید با تمام توان و بهره گیری از ظرفیت‌های کشور برای رونق و ارتقای تولید تلاش کرد.

پارسا ادامه داد: بخش خصوصی باید انگیزه، علم، تجربه، سرمایه و استفاده از نخبگان را در کنار هم داشته باشد که به طور حتم تلفیق این ارکان می تواند جهش قابل توجهی در تولید ایجاد کند.

وی نقش رسانه‌ها در رونق تولید به عنوان شعار سال گذشته را نقش به سزایی دانست و گفت: متاسفانه نقش آنها به خوبی دیده نشد.

مسئول سازمان بسیج رسانه گیلان با اشاره به نقش رسانه ها در تحقق شعار سال یادآور شد: استفاده از رسانه و ظرفیت های رسانه‌ای و هنر اصحاب رسانه می تواند در کنار تولید، نقش مکمل ایجاد کرده و چه بسا موجب رونق بیشتر و جهش آن شود.

پارسا خاطرنشان کرد: معرفی تولیدگران و صنعتگران پرتلاش، ارتباط دانشگاه و تولید و پرداختن به شاخص های رشد اقتصادی توسط اهالی رسانه، امکان رسیدن به موفقیت های اقتصادی را آسان تر و شعار سال را محقق می کند.

وی با بیان اینکه اصحاب رسانه همیشه در کنار تولید جامعه حضور داشته و برای احیای واحدهای نیمه تعطیل و دارای رکود، نقش مطالبه گری و روشنگری خود را برای مردم و مسئولان ایفا می کند گفت: برای جهش تولید باید عزم ملی برای استفاده از کالای ایرانی، حمایت از تولید کننده و عدم خرید و تبلیغ کالاهای خارجی که مشابه داخلی دارند، وجود داشته باشد.

منبع : گیلان 24

برچسب ها : جهش تولید مسئول بسیج رسانه گیلان پارسا

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است