لطفا تعطیلات عید در خانه هایتان بمانید ۲فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۲:۴۷

ورود گردشگران نوروزی به گیلان 67درصد کم شد!

شبکه خبری گیلان 24 و نشریه ی منطقه ای واکنش: استاندار گیلان گفت: با شیوع ویروس ورود مسافران به گیلان به نسبت پارسال ۶۷درصد کاهش یافت.

دکتر ارسلان زارع در نشست ستاد پیشگیری از شیوع ویروس کرونا با اشاره به مشارکت مردم برای پرهیز از سفرهای نوروزی گفت: استانهای شمالی از جمله گیلان در چند روز گذشته شاهد کاهش حجم سفرها بودند که باید قدردان همکاری مردم بود.
وی افزود: کاهش ترددهای غیرضرور نشان داد مردم به توصیه های مسئولان، پزشکان و کارشناسان بهداشت و درمان گوش دادند و در این راستا اطلاع رسانی رسانه ها به ویژه صداوسیما تاثیرگذار بوده است.
استاندار گیلان با بیان اینکه این استان به دلیل موقعیت جغرافیایی همچنان از استانهای آلوده کشور است از مسافران خواست از سفر به گیلان پرهیز کنند.
مقام عالی اجرایی گیلان  با انتقاد از بی توجهی برخی ها برای ترددهای غیرضرور در اماکن عمومی گیلان طی روزهای گذشته تصریح کرد: این ترددها باعث افزایش مبتلایان به کرونا در روزهای آینده خواهد بود.
وی از مردم خواست با جدی گرفتن هشدارها و درخواست پزشکان تا حداقل 25فروردین در خانه بمانند و مایحتاج ضروری خود را از طریق مراجعه حضوری خریداری کنند.
استاندار گیلان عنوان کرد: در صورت همکاری مردم و انجام مراقبت های بهداشتی، شاهد کاهش این بیماری در روزهای آینده خواهیم بود.
زهرا رضائی

برچسب ها : کرونا استاندار گیلان مسافرت ایام عید کاهش ورود

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است