لطفا تعطیلات عید در خانه هایتان بمانید ۲فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۲:۴۳

فراخوان جشنواره فیلم 3 دقیقه ای کرونایی در گیلان

شبکه خبری گیلان 24 و نشریه واکنش: جانشین معاونت امور توسعه و پیشگیری و عضو کمیته بیماری های واگیر بهزیستی گیلان از روانشناسان علاقمند برای شرکت در جشنواره فیلم کوتاه سه دقیقه ای دعوت کرد.

گزارش روابط عمومی بهزیستی گیلان به نقل از دکتر امیدی حاکیست؛ این اداره کل در راستای بحران همه گیر کرونا و بر اساس ضرورت قرنطینه خانگی افراد جامعه و طولانی بودن دوران گذار از اپیدمی و کاهش عوارض و آسیب های روحی و روانی مبتلا ناشی از آن، نسبت به اجرای جشنواره فیلم کوتاه "سه دقیقه ای" با هدف افزایش دانش عموم مردم در رابطه با حل مشکلات احتمالی اقدام کرده است.

وی در این رابطه از تمامی روانشناسان و صاحبنظران دعوت کرد تا در زمینه عناوین مشخص شده در جشنواره نسبت به تهیه و ساخت فیلم های آموزشی کوتاه برای استفاده عموم مردم با زبان شیوا و روان اقدام کندو گفت : شرکت کنندگان می توانند از همه عناوین مطرح شده به صورت جداگانه فیلم کوتاه تهیه کنند.

وی از جمله عناوین و موضوعات تهیه و ارائه آثار را "کرونا و مدیریت استرس"، " کرونا و درد و رنج شخصی"، "کرونا حرکت و تلاش"، "کرونا، مدیریت بحران"، کرونا و فضای مجازی"، "کرونا و اوقات فراغت"، "کرونا و خودمراقبتی جسمی"، "کرونا و خودمراقبتی روانشناختی"، "کرونا و تاب آوری جامعه"، "کرونا و شوخ طبعی"، "کرونا و سلامت روان کودکان در بحران" و "کرونا و ورزش خانگی"عنوان کرد.

امیدی خاطر نشان کرد: از تولیدات رواشناسان در این جشنواره به صورت آموزش همگانی در فضاهای مجازی استفاده خواهد شد، بر این اساس ضمن زیرنویس اسامی روانشناسان مربوطه، عبارت بهزیستی استان گیلان نیز به صورت زیرنویس درج شود.

وی اضافه کرد: پس از بررسی های لازم به ۱۰ اثر منتخب جوایز ارزنده ای ارائه می شود ضمن اینکه از تمامی آثار بر اساس زمان تحویل اثر و تایید نهایی آن برای آموزش همگانی بهره برداری خواهد شد.

وی در پایان تاکید کرد : روانشناسان علاقمند برای شرکت در این جشنواره تا بیستم فروردین ٩٩ فرصت دارند تا آثارشان را پس از تدوین نهایی به شماره واتس آپ ۰۹۳۸۵۲۴۰۲۱۷ ارسال کنند
خدمت بین دانا

منبع : گیلان 24

برچسب ها : کرونا بهزیستی گیلان جشنواره سه دقیقه ای

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است