لطفا در خانه هایتان بمانید..... ۲۸اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۴:۲۹

حجم ترددهای بین شهری گیلان بسیار بالا است

شبکه خبری گیلان 24: رئیس پلیس راهور استان گیلان از ورود نسبی مسافران نوروزی به استان خبر داد و با بیان اینکه میزان آن در مقایسه با سنوات گذشته قابل توجه نیست، گفت: حجم ترددهای بین شهری در استان گیلان بسیار بالا است.

سرهنگ امیر طالبی با تأکید بر‌اینکه هم‌اینک شاهد حجم ورود 20 تا 25 درصدی مسافران به استان گیلان هستیم، اظهار داشت: با تمام توصیه‌ها، هشدارها و اخطارهای صادر شده به علت شیوع ویروس کرونا همچنان شاهد حجم بالای ترددهای بین شهری در استان گیلان هستیم.

رئیس پلیس راهور فرماندهی انتظامی گیلان حجم ورود مسافران نوروزی به این استان را قابل توجه ندانست و با اشاره به اینکه همین میزان سفرهایی که شاهد آن هستیم نیز بسیار خطرناک است، عنوان کرد: گیلان در شرایط بحرانی قرار داد و این موضوع بارها از طریق رسانه‌ها به اطلاع عموم مردم رسیده است.

طالبی پرهیز از هرگونه تردد و سفر به استان گیلان به‌علت شیوع بالای بیماری در آن را طبق گزارشات وزارت بهداشت و درمان و ستاد مبارزه با ویروس کرونا لازم و ضروری خواند و  به خبرنگار تسنیم گفت: هشدارها به اندازه کافی داده شده بنابراین امروز کسی نمی‌تواند بگوید که از خطر ویروس کرونا بی‌اطلاع است.

منبع : گیلان 24

برچسب ها : کرونا پلیس راهور تردد مردم معابر شهری گیلان

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است