بعلاوه نگاه رسانه، ۳اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۷:۱۰

هنرمند مدیر توزیع برق گیلان شد

شبکه خبری گیلان 24: 15 سال تمام به عنوان مدیر شرکت توزیع برق گیلان در این استان کار کرد.

 در این چند سال اخیر برخی رسانه ها به دلایلی به او تاختند که در مدیریت مجموعه انگیزه لازم را ندارد و در دو سال اخیر هم چند بار خبر از برکناری وی منتشر شد. اگر نگوییم که در مدیریت بیست بود، اما اینکه 15 سال بر مسند مدیریت یک سازمان دوام آورد خود نشانگر تلاشش بود و انصاف هم نبود و نیست که به هنگام خداحافظی از این منصب به جای تقدیر و تجلیل از کارها و خدماتش  خدای ناکرده سخن ناروایی علیه ایشان مطرح شود.
مهندس طالبی را می گویم که اگر چه در این ده سالی که بعنوان مدیر رسانه ی مکتوب و مجازی در مرکز استان گیلان مقیم هستم ، هرگز او را ندیدم و  حدود چهار سال قبل یک بار شخصا به دیدن مدیر روابط عمومی اش رفتم تا باب آشنایی باز  شود.
طالبی خدمت کرد و مدیریت وی هم قابل قبول بود اما به نظر می رسد که بحران برف سنگین بهمن ماه امسال 1398  موجب برکناری اش و هنرمند بعنوان مدیر عامل جدید شد.
یک توصیه دوستانه و حرفه ای به  دکتر هنرمند دارم و آن هم اینکه با رسانه های موثر و آنهایی که کار اطلاع رسانی و آگاهی بخشی انجام می دهند " نه هر رسانه ای " رابطه موثر و کارآمدی داشته باشد، آنگونه که مهندس بلبل آبادی و مدیریت روابط عمومی اش انجام می دهد.
آقای هنرمند به مدیریت شرکت توزیع برق گیلان خوش آمدید ، اما در گام نخست روابط عمومی سازمان تحت مدیریت تان را تقویت کنید . در باره شیوه های تقویت این مجموعه آماده مذاکره و همراهی هستیم.
خلاصه آنکه ، هنوز برف های سنگین گیلان و شهر رشت آب نشده بود که مسئولانی از تهران آمدند و مدیریت جدید شرکت توزیع برق را معرفی کردند که به نظر می رسد نقش اقای استاندار در این عرصه بی تاثیر نباشد.

معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی در مراسم معرفی و خداحافظی مدیر جدی و قبلی گفت : با تلاش های صورت گرفته در مجموعه صنعت برق کشور در بخش کاهش پیک طی دوسال اخیر دستاوردهای بزرگی داشتیم و ضروری است با برنامه ریزی صحیح و اجرای دقیق برنامه های مدیریت مصرف 098 برای تابستان آینده شاهد کمترین مشکل ممکن باشیم .

وی ضمن اشاره به بحران اخیر بارش برف شدید در استان و خاموشی های ناشی از آن افزود: استان گیلان طی سالیان اخیر دچار بحران های زیادی شده است که آسیب های جدی به شبکه های توزیع و فوق توزیع استان وارد آورده است و باید با تخصیص منابع لازم و برنامه ریزی صحیح ، پایداری و تاب آوری شبکه های توزیع برق گیلان افزایش یابد .  
همایون حائری اظهار کرد: مهندس طالبی در دوران مدیریت خود توانست با پشتکار و تلاش وافر خدمات ماندگاری از خود در صنعت برق استان به یادگار بگذارد ، همچنین دکتر هنرمند نیز جز افراد محقق، باتجربه و متخصص صنعت برق استان است که امید است به پشتوانه مجموعه پرتلاش توزیع برق گیلان و برنامه ریزی صحیح خدمات شایسته ای به مردم شریف استان ارائه کند .
در پایان این مراسم و در راستای دستورالعمل های شایسته گزینی وزارت نیرو برای خدمت به مردم شریف ایران اسلامی و با توجه به فراخوان مدیران ارشد شرکت توانیر، ضمن تکریم و تجلیل از زحمات مهندس جمشید طالبی ، دکتر محمد اسماعیل هنرمند بعنوان مدیرعامل جدید شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان منصوب شد .

منبع : گیلان 24

برچسب ها : مدیر شرکت توزیع برق جایگزینی طالبی هنرمند بحران برف

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است