مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس گیلان،

برای اندک  قیمت، گرانترین فرصت ها را نفروشید

شبکه خبری گیلان 24: خرید و فروش رای خیانت به مردم است و مردم به خاطر اندک ترین قیمت، گرانترین فرصت ها را نفروشند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس گیلان باا اشاره به نقش آفرینی رسانه ها برای دعوت از حضور حداکثری مردم در انتخابات پیش رو گفت: مهمترین تلکیف رسانه ها تبلیغ برای حضور حداکثری در انتخابات است.
 
حجت الاسلام والمسلمین غلامحسن تسخیری در نشست هم اندیشی اصحاب رسانه با موضوع نقش رسانه ها در افزایش مشارکت مردم در انتخابات که در سالن اجتماعات اقشار بسیج سپاه قدس گیلان برگزار شد با بیان اینکه امروز دشمنان دجال صفت از رسانه بیشترین سوء استفاده را می کنند تا حق و حقیقت برای مردم جلوه پیدا نکند اظهار کرد: امروز جبهه حق، رسانه اش قوی اقدام نمی کند و مظلوم واقع شده است.
 
وی با بیان اینکه رسانه های انقلابی باید امروز فعال تر و قوی تر از گذشته در برابر رسانه های دجالان عالم قد علم کنند افزود: در جبهه های مختلف همواره رسانه های انقلابی در برابر دشمنان مقابله و مبارزه می کنند.
 
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس گیلان تصریح کرد: اگر رسانه های انقلابی دقیق و به موقع عمل کنند، دشمن نمی تواند حقیقت را وارونه جلوه دهد.
 
حجت الاسلام تسخیری با بیان اینکه در عصر حاضر سلاح تبلیغات برنده تر از سلاح جنگی است افزود: عین الاسد پایگاه مهم آمریکا در منطقه مورد حمله سپاه قرار گرفت و اما مستکبران نگذاشتند رسانه وارد این پایگاه شود زیرا می دانستند اگر رسانه وارد این منطقه شود فروپاشی آمریکا زودتر رقم خواهد خورد.
 
وی با تاکید بر هوشیاری مردم در مقابل توطئه های دشمنان ادامه داد: دشمن انقلاب اسلامی فریب کار است و برای فریب کاری راهی جز سوء استفاده از رسانه  ها ندارد و در مقابل اگر رسانه های انقلابی به موقع عمل نکنند آسیب پذیری ما بیشتر خواهد بود.
 
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس گیلان رسانه های انقلابی را پایگاه مهم جبهه حق علیه باطل عنوان و خاطرنشان کرد: رسانه‌های بیگانه با دروغ پردازی بدنبال کاهش مشارکت مردم در انتخابات هستند اما حضور حداکثری مردم پای صندوق های رای باعث خنثی سازی توطئه های دشمنان و رسانه های معاند می شود.
 
حجت ا لاسلام تسخیری با بیان اینکه همواره حضور مردم در صحنه های دفاع از انقلاب سیلی بزرگی به دشمنان بوده است، گفت: ملت ایران به احترام نظام و به برکت خون سردار سلیمانی، دوم اسنفدماه با حضور حداکثری در انتخابات یوم الله دیگری را خلق خواهند کرد.
 
وی با بیان اینکه حضور در انتخابات تکلیف شرعی ملت ایران است، گفت: انتخاب مجلس قوی از دیگر رسالت های مردم در انتخابات پیش رو است که با انتخاب درست شکل می گیرد.
 
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس گیلان با بیان اینکه مردم امروز گرفتاری های اقتصادی را لمس و از نظر معیشتی در تنگنا هستند گفت: بدلیل برخی بی مسولیتی ها مدیران نظام مردم از نظر اقتصادی در تنگنا قرار دارند و تنها راهکار برون رفت از این فضای ملتهب انتخاب مجلس قوی است.
 
وی با اشاره به اینکه خرید و فروش رای خیانت به مردم است افزود: مردم به خاطر اندک ترین قیمت، گرانترین فرصت ها را نفروشند

***
مسئول سازمان بسیج رسانه گیلان در این نشست هم اندیشی با بیان اینکه مصداق بارز دسیسه دشمنان در انتخابات آتی ترور سردار سلیمانی بود که نشانه ضعف دشمن دارد، تصریح کرد: دشمن با ترور سردار سلیمانی بدنبال انشقاق و ایجاد اختلاف داخلی بود اما رئیس جمهور آمریکا با این ترور نمود واقعی احمق بودن خود را برای جهانیان آشکار کرد.
 
پارسا با بیان اینکه ملت ایران در تشییع و تدفین سردار سلیمانی وحدت آفرین عمل کردند یادآور شد: رسانه های انقلابی با قلم و رسانه خود می توانند با تلاش و روحیه جهادی مردم را پای صندوق رای آورند.
 
وی تشویق مردم به حضور آگاهانه در انتخابات را رسالت امروز رسانه ها دانست و ادامه داد: رسانه های انقلابی با بیان مولفه های انتخاب اصلح می توانند در زمینه سازی حضوری حداکثری نقش آفرین باشند.

منبع : گیلان 24

برچسب ها : انتخابات نماینده ولی فقیه سپاه گیلان بسیج رسانه

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است