با حضور معاون مدیرعامل بانک تجارت و معاونین سازمان

شعبه بانک تجارت در منطقه آزاد انزلی شروع به کار کرد

شبکه خبری گیلان 24: با حضور معاون مدیرعامل بانک تجارت و معاونین سازمان شعبه بانک تجارت در منطقه آزاد انزلی شروع به کار کرد.

به گزارش مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی در راستای تسهیل و توسعه فرایندهای خدمات رسانی شبکه بانکی کشور به فعالین اقتصادی و سرمایه گذاران منطقه و افزایش دسترسی عموم مردم به شعبات بانک های عامل، با حضور اعضای هیات مدیره، معاونین و مدیران این سازمان، اعضای هیات مدیره، معاونین و مدیران بانک تجارت وجمعی از تجار و بازرگانان شعبه بانک تجارت در منطقه آزاد انزلی افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.
در ابتدا عباس اشرف نژاد معاون مدیرعامل و عضو هیات مدیره بانک تجارت به همراه معاون امور بین الملل، معاون امور اعتبارات و مدیر امور شعب استان گیلان با دکتر محمد ولی روزبهان رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی دیدار داشته و در خصوص فرصت های سرمایه گذاری و افزایش ارائه خدمات به فعالین اقتصادی گفت و گو کردند.
بنابراین گزارش شعبه بانک تجارت منطقه آزاد انزلی با مساحت 100 متر مربع در مجتمع تجاری کاسپین واقع در فاز تجارت و گردشگری منطقه راه اندازی شده و علاوه براین شعبه بانکی در حال حاضر 9 شعبه بانکی و 2 باجه بانکی در محدوده منطقه آزاد انزلی مشغول به ارائه خدمات می باشند و با راه اندازی این شعبه، زمینه تنوع بخشی و افزایش خدمات و تسهیلات به فعالین اقتصادی و تولید کنندگان منطقه فراهم می شود.
بازدید از زیر ساخت های تجاری ، گردشگری ، عمرانی و مجتمع بندری کاسپین به منظور بررسی فرصت های همکاری مشترک در خصوص طرح های سازمان و بخش خصوصی و ارائه تسهیلات به فعالین اقتصادی از دیگر برنامه های اعضای هیات مدیره، معاونین و مدیران بانک تجارت در این منطقه بود.

منبع : گیلان 24

برچسب ها : منطقه آزاد انزلی شعبه بانک تجارت

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است