سردار علیزاده در اجتماع مردم چایجان:

به جای تخریب، همدلی و همگرایی را اساس قرار دهیم

شبکه خبری گیلان 24 و نشریه ی منطقه ای واکنش: سردار نظرعلی علیزاده کاندیدای نمایندگی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در اجتماع مردم ولایت مدار و فهیم چایجان عنوان کرد:انگیزه واقعی من از ورود به عرصه انتخابات این است که با بهره گیری درست و به جا از استعدادها و ظرفیت های شهرستان های رودسر و املش این منطقه از محرومیت و فقر رهایی پیدا کند.


وی یاد آور شد: واقعیت این است که طی 10سال اخیر در بخش محرومیت ها ، منطقه ما رشد زیادی داشته  وهم اکنون 10 هزا خانواده بعنوان مستمری بگیرتحت پوشش کمیته امداد امام "ره" قرار دارند که این شرایط شایسته مردم بزرگوار ما نیست.
کاندیدای نمایندگی مجلس یازدهم  متذکر شد: اگر همه نیروها، استعدادها، رقبای انتخاباتی و به خصوص جوان های خوب شهری و روستایی پای کار باشند، نباید از دولت ها" هر دولتی" انتظارهمه کارها را داشته باشیم و باید از خودمان حرکت نشان داده و در مسیر تحولات و توسعه قرار بگیریم.
سردار علیزاده گفت: مستندات و آمارهای رسمی حاکیست، ظرفیت احیای توانمندی های موجود را به شایستگی داریم و بعنوان نمونه دربخش کشاورزی با محصولات چون برنج، چای، فندق، مرکبات، کیوی، گل گاوزبان و ...که در برخی عرصه ها مقام های برتر کشور را دارا هستیم باید برنامه های مشخصی داشته باشیم و این توان ها به هدر نرود.!
به اظهار استاد دانشگاه امام حسین مرکز گیلان ، نیروی جوان شهرستان های املش و رودسر انرژی و پتانسیل های واقعی و فوق العاده ای هستند و شمار جوان های تحصیلکرده با انگیزه انقلابی برای کار زیادند،  اما متاسفانه زمینه کار و تلاش برای آنها فراهم نشده است و من در این حوزه مهم دارای برنامه هستم.
وی ابراز کرد: زمانی گیلان ، استانی بود که به نیروی کار نیاز داشت و جمعیت زیادی از جمعیت آذری ها با شناخت از این شرایط وارد استان شدند، خانواده تشکیل دادند و امروز در حوزه اقتصادی فعالیت های خوبی دارند.
سردار علیزاده این را هم توضیح داد که در حال حاضر سراسر گیلان هشت هزار نیروی بیکار دارد در حالی که  می توانیم فقط با راه اندازی میدان نفتی سردار جنگل چند برابر این تعداد اشتغال ایجاد کنیم، اما این طرح عظیم به حال خود رها شده است.
انتخابات صحنه جنگ و نفاق نیست
سردار سرفراز نظرعلی علیزاده در باره موضوع رقابت های انتخاباتی و با تاکید بر اینکه نباید فضا را مشوش و تخریب کرد زیرا در تخریب دیگران هیچ سودی نیست، اظهار کرد: انتخابات صحنه جنگ، نفاق ، شایعه سازی و درگیری نیست بلکه عرصه ای برای خدمت و رقابت های سالم است و مردم از هر کسی اقبال کردند ، همان فرد نماینده مردم است ، مشروط بر آنکه به وعده های خویش به درستی و با قدرت عمل کند.
وی تصریح کرد: انتخابات صحنه همدلی و هم گرایی است اما نمی دانم چرا برخی دوستان به گونه ای عمل می کنند که حیثیت افراد ریخته شود و با هدف ماهیگیری در آب آلوده  با افکار و اذهان عمومی بازی می کنند که این کارها از منظر شرع و عرف برخلاف خواسته های عمومی است.!
داوطلب یازدهمین دوره انتخابات مجلس بیان کرد: ما داوطلبان انتخابات مجلس در مقابل مردم فهیم ایران و شهرستان های رودسر و املش و خانواده معزز شهدا قرار داریم و لذا باید در گفتار و رفتار خود دقت کرده و براساس شرع مقدس سخن گفته و عمل کنیم.
به گفته وی ، بطور طبیعی یک نفر از میان همه کاندیداها به مجلس راه پیدا می کند، اما بقیه نباید جهت گیری کرده یا صحنه را ترک کنند، بلکه برای رفاه ، عزت، آرامش ، اقتصاد خوب و بهتر زیستن مردم به آن فردی که نماینده شده کمک کنند و با همفکری عقب ماندگی ها جبران شود.
سردار علیزاده عنوان کرد: این گونه نباشد که بعد از دوم اسفند ماه نفری که بیشترین رای را کسب کرد، این نگاه دنبال شود که او از کدام طیف و جریان است و براساس آیه ی قرآن همه در کنار هم همدل وهم جهت در خدمت رشد و توسعه منطقه باشیم.
مدیر مسئول – 27 بهمن ماه 1398
 

منبع : گیلان 24

برچسب ها : انتخابات مجلس شورای اسلامی سردار علیزاده رودسر املش همدلی محرومیت تخریب

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است