عصر یکشنبه باران و باد، ۲۶بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۹

دمای گیلان تا 10 درجه سرد می شود

شبکه خبری گیلان 24: کارشناس هواشناسی گیلان از کاهش پنج تا ۱۰ درجه ای دمای هوای استان طی فردا و پس فردا خبر داد

 

مازیار غلامی دمای هوای فعلی رشت را هفت درجه سانتی گراد دانست و اظهار کرد: رشت صبح امروز یخبندان سه درجه سانتی گراد زیر صفر را تجربه کرد.
 
وی با بیان اینکه طی ۲۴ ساعت گذشته دیلمان با ۱۳ درجه سانتی گراد زیر صفر سردترین نقطه استان بوده است، افزود: طی مدت مذکور آستارا، تالش، انزلی؛ کیاشهر و رودبار با ۱۰ درجه سانتی گراد گرم ترین نقاط استان بودند.
 
کارشناس هواشناسی گیلان آسمان استان در اغلب نقاط را ابری تا نیمه ابری دانست و تصریح کرد: از فردا به تدریج افزایش ابر خواهیم داشت و از بعد از ظهر بارندگی و وزش باد در برخی نقاط آغاز می شود.
 
غلامی از کاهش پنج تا ۱۰ درجه ای دمای هوای استان طی فردا و پس فردا خبر داد و خاطرنشان کرد: افزایش ابر، بارندگی، وزش باد، مه، کاهش دما، بارش برف و یخبندان از جمله پدیده های جوی مورد انتظار از یکشنبه تا چهارشنبه است.
 
وی با بیان اینکه روز دوشنبه بارش باران در جلگه و بارش برف در ارتفاعات و دامنه ها خواهیم داشت، گفت: فعالیت این سامانه ناپایدار تا سه شنبه ادامه خواهد شد.
 
کارشناس هواشناسی گیلان از وقوع پدیده یخبندان طی فردا صبح و صبح چهارشنبه خبر داد و اضافه کرد: چهارشنبه کاهش ابر و افزایش دما داریم.

منبع : گیلان 24

برچسب ها : گیلان بازندگی کاهش دما

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است