مهندس جمشید رسایی:

شهروندان رشت در انتخابات حضور تاثیر گذار داشته باشند

شبکه خبری گیلان 24: مهندس رسایی از مدیران با سابقه و ساعی گیلان اعلام کرد: ازظلم و بیعدالتی که بر من روا داشته شد، نمی گذرم اما در تبعیت از قانون از همه شهروندان شهرستان رشت می خواهم در انتخابات حضوری فعال و تاثیرگذار داشته باشند .

بسمه تعالی
و من یتوکل علی الله فهو حسبه
و هر که بر خدا توکل کند خدا او را کفایت خواهد کرد  
 
مردم شریف و فرهیخته شهرستان رشت
 
حمد و سپاس خدای بزرگ را که هر چه خوبی است از اوست .
درود می فرستم به روح امام راحل و شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی ، سلام بر شما مردم قهرمان، مظلوم و صبور
در آستانه ورود به چهل و دومین سال انقلاب اسلامی قرار داریم و آزمون بزرگ دیگری پیش روی مسئولین کشور و مردم عزیز ایران اسلامی قرار دارد، مقرر است انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در دوم اسفند ماه سالجاری برگزار گردد .
از چند ماه قبل اینجانب جهت حضور در عرصه انتخابات به عنوان کاندیدا اعلام آمادگی کردم و با توکل به خدا و همراهی برخی دوستان تلاش کردیم تا اقشار مختلف مردم را به حضور در انتخابات تشویق کنیم .
متاسفانه در فرآیند بررسی صلاحیت ها علیرغم پیگیریهای انجام شده در مراحل مختلف صلاحیت بنده با بهانه های واهی و دلایلی که به نظرم غیرمنطقی و خارج از چارچوب قانون بود تایید نشد، لذا امکان حضور در این انتخابات به عنوان کاندیدای شما مردم رشت برایم فراهم نگردید و این حق مسلم که بنا به فرمایش مقام معظم رهبری حق الناس است از من سلب شد. قطعا اینجانب بابت این ظلم و بی عدالتی گذشت نخواهم کرد و روز قیامت در پیشگاه حضرت حق از تمامی افرادی که در این مسیر دخیل و سهیم بودند شکایت می کنم. اما در تبعیت از قانون به این تصمیم تمکین می کنم و از همه شهروندان شهرستان رشت می خواهم در انتخابات دوم اسفند ماه حضوری فعال و تاثیرگذار داشته باشند و از حق انتخاب خود استفاده نمایند.
در این خصوص موارد زیر را به استحضار می رسانم .
1 - ضمن احترام به همه کاندیداها از آنان می خواهم با رعایت قانون در گام نخست، جهت افزایش حضور اقشار مختلف مردم تلاش کنند و به منظور جلب آراء از اقدامات تخریبی (نسبت به دیگر کاندیداها و سایر مسئولان) و خلاف قانون، خودداری کنند. نظرات خود را در خصوص اولویتهای مشکلات مردم رشت و مسائل کلان کشور مطرح و راه حلهای پیشنهادی جهت رفع آنها را بیان کنند و از جمله به چگونگی ارتباط خود با مردم پس از انتخاب شدن بپردازند .
 
2 - از مردم عزیز و فهیم شهرستان رشت می خواهم که بر اساس ملاکها و معیارهای اصلی انتخاب نمایندگان از جمله :
الف ) امانتداری و پاکدستی که در زندگی گذشته کاندیدا باید به وضوح قابل مشاهده باشد.
 
ب ) شفافیت در بیان آراء و نظرات ، مواضع و مسائل مالی ( اعلام دارایی ها و هزینه های انتخاباتی)
 
ج ) صراحت و شجاعت مناسب جهت پیگیری مطالبات به حق مردم
 
د ) کارآیی و کارآمدی جهت حضور در مجلس (این ویژگی بر اساس عملکرد و اقدامات سالهای قبل کاندیداها در مسئولیتهای مختلف قابل ارزیابی است) ِ
 
به دنبال کاندیدای اصلح باشند و دقت نمایند که مجلس در انتخاب وزراء و نظارت بر عملکرد مسئولان نقش اصلی و اساسی دارد .
 
3 - اینجانب نیز بر اساس ملاکها و معیارهای مذکور و با نظر و مشورت مجموعه ای از دوستانم که چند صد نفر هستند و طی ماههای گذشته مفتخر به یاری و همراهی آنان بودم، تصمیم خواهم گرفت و نظر نهایی جمعی را در روزهای آینده از طریق صفحه اینستاگرام jamshidrasaei و سایت رسمی اینجانب به آدرس www.jamshidrasaei.ir اعلام خواهم کرد .
 
توفیق و سربلندی ملت بزرگ ایران در تمامی عرصه ها را از خداوند متعال خواستارم .
جمشید رسایی
بیست و سوم بهمن ماه یکهزار و سیصد و نود و هشت .

منبع : گیلان 24

برچسب ها : رسایی انتخابات صلاحیت مشارکت حداکثری

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است