مدیر عامل شرکت برق منطقه ای گیلان:

8 اکیپ از 2 استان به گیلان اعزام شده اند

شبکه خبری گیلان 24: مدیر عامل شرکت برق منطقه ای گیلان اعلام کرد: هشت اکیپ از استان های مازندران و مرکزی به گیلان اعزام شده اند.

مهندس «عظیم بلبل آبادی» مدیر عامل شرکت برق منطقه ای گیلان ضمن عذرخواهی از تمامی مشترکینی که برق آنها قطع شده است گفت: با تلاش شبانه روزی گروه های عملیاتی و اجرایی، پست های فشار قوی آستانه، کوچصفهان و صومعه سرا برقدار شدند که با اضافه شدن اکیپ های عملیاتی و اجرایی استان های مازندران و مرکزی ، هر چه سریع تر تلاش خواهیم کرد تا خطوط و پست های برق را که از مدار خارج شده اند، برقدار و به مدار بیاوریم.
بلبل آبادی در خصوص برقدار کردن خطوط برق گفت: عمده مشکل در این خصوص، مسدود بودن جاده ها و عدم دسترسی به دکل های خطوط فشار قوی می باشد که با حل شدن این مشکل، در اسرع وقت خطوط از مدار خارج شده را برقدار خواهیم کرد.
وی افزود: حجم بارش ها و گستردگی خرابی تجهیزات و تاسیسات برق به حدی است که علی رغم تلاش شبانه روزی اکیپ های عملیاتی، رفع کامل خرابی ها تاکنون میسر نشده است و انتظار صبر و شکیبایی از مردم شریف و فهیم استان گیلان را داریم تا بتوانیم در ساعات آینده، تمامی پست های برق و خطوط فشار قوی برق را به وارد مدار کنیم.
هم چنین شرکت برق منطقه ای گیلان امروز چهارشنبه 23 بهمن ماه اطلاعیه ای به شرح زیر صادر کرد.
 
«اطلاعیه»📣
 
 از کلیه ساکنین محترم استان گیلان درخواست می شود به جهت حفظ ایمنی خود، از نزدیک شدن به سیم های برق که در اثر انباشت برف و یخ روی آنها، به سطح زمین نزدیک شده و یا دچار پارگی شده اند، جدا خودداری فرمایند.
 
 
.

منبع : گیلان 24

برچسب ها : برق گیلان مدیر عامل شرکت منطقه ای بلبل آبادی اکیپهای کمک مرکزی مازندران عذرخواهی

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است