مدیر عامل شرکت برق منطقه ای گیلان:

در تلاشیم به سرعت برق تمامی مشترکین وصل شود

مدیر عامل شرکت برق منطقه ای گیلان با عذرخواهی از تمامی مشترکین استان که برق آنها قطع شده است گفت: پست های برق لاهیجان، لنگرود، رودسر، چمخاله، املش، رحیم آباد، سیاهکل و صومعه سرای 2 از ساعت 6 صبح امروز به علت بارش سنگین برف از مدار خارج شده است.

مهندس عظیم بلبل آبادی  افزود: چهار خط 230 کیلوولت و یک خط 400 کیلوولت نیز به علت بارش سنگین برف از مدار خارج شده است که ۵۴ اکیپ عملیاتی و اجرایی شرکت برق منطقه ای گیلان با استعداد ۱۹۵ نفر نیروی انسانی به صورت شبانه روزی از ساعت اولیه بارش برف در تلاشند تا هر چه سریع تر مشکلات و چالشها را حل کنند. وی  در خصوص علت قطعی برق بیان داشت: بارش شدید برف و ایجاد پدیده گالوپینگ، همچنین برخورد خطوط فشار ضعیف با خطوط فشار قوی و برخورد درختان مجاور دکل های برق با سیم های خطوط برق موجب از مدار خارج شدن خطوط شده است که موجب قطع برق مشترکین شده است.
بلبل آبادی اضافه کرد: به منظور تسریع در خدمات دهی، از استان مازندران نیز درخواست کمک شده است که با ملحق شدن اکیپ های عملیاتی استان مازندران هر چه سریع تر بر مشکلات و چالش ها غلبه کنیم.
مدیر عامل شرکت برق منطقه ای گیلان گفت: در حال حاضر از حدود یک میلیون و 400 هزار مشترک برق،برق حدود 90 هزار مشترک قطع می باشد که در اسرع وقت تلاش خواهیم کرد تا همه مشترکین از نعمت برق برخوردار شوند.
 
روابط عمومی برق منطقه ای گیلان

منبع : گیلان 24

برچسب ها : گیلان بارش برف قطع برق بلبل آبادی مدیر عامل شرکت برق منطقه ای عذرخواهی

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است