مراسم 22 بهمن در سراسر گیلان برگزار شد

شبکه خبری گیلان 24 و نشریه واکنش: مردم آگاه و ولایی استان گیلان با وجود بارش برف سنگین مراسم 22 بهمن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی را برگزار کردند.

مردم مؤمن، شهیدپرور و ولایتمدار استان گیلان صبح امروز و از نخستین ساعات اعلام شده زیر بارش شدید برف و با وجود سرمای شدید به خیابان‌ها آمدند تا بار دیگر با امام امت، مقام معظم رهبری و آرمان‌های انقلاب اسلامی تجدید پیمان کنند.
 
گیلانی‌ها امروز در جای جای این استان به صحنه آمدند تا به دشمنان انقلاب نشان دهند که اگر به‌جای برف، سنگ هم از آسمان ببارد آنها دست از ولایت نخواهند کشید و هیچ‌گاه آرمان‌های انقلاب و عهدی که با امام خمینی(ره) بستند، را فراموش نخواهند کرد.
  چهره جوانان و نسل جدید انقلاب بیش از همه در این مراسم جلب توجه می کرد و فرزندان ایران با وجود آن که زمان انقلاب را درک نکردند، اما با شور و عشقی وصف ناشدنی زیر بارش شدید رحمت الهی به میدان آمدند تا به رهبر معظم انقلاب نشان دهند که همانند رزمندگان دفاع مقدس حاضرند برای نظام جانفشانی کنند.
 
    مردم گیلان با در دست داشتن نوشته‌هایی مانند «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل»، «ای رهبر آزاده آماده‌ایم آماده» و «ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند» عزت، استقلال، شجاعت، تقوا، اخلاص، ایمان، ولایتمداری و جان برکفی خود برای ولایت را به رخ دشمنان می‌کشند.
در شهر رشت مرکز استان گیلان با وجود بارش 50 سانتی متری برف و بارش مداوم همراه با ورزش باد سرد و انباشت برف در معابر عمومی ، امت آگاه و هوشیار در میدان شهدای ذهاب تجمع کردند و با شعارهای کوبنده مرگ بر آمریکا  ، سالروز پیروزی انقلاب اسلامی  را گرامی داشتند.

منبع : گیلان 24

برچسب ها : گیلان مراسم 22 بهمن بارش برف سنگین

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است