با حضور استاندار گیلان ؛

5 طرح عمرانی در آستارا افتتاح شد

شبکه خبری گیلان 24: همزمان با هشتمین روز از دهه فجر ، پنج طرح عمرانی شهرستان آستارا با حضور استاندار گیلان و مسئولان محلی به بهره برداری رسید.

این طرح ها شامل مجتمع اقامتی هتل آپارتمان نور امامزادگان ابراهیم (ع) و قاسم (ع) ،چمن مصنوعی و پیست سلامت استادیوم وحدت ، رینگ آب شهری ، سایت پرنده نگری استیل عباس آباد و مدرسه ۶ کلاسه برکت در شهر لوندویل است 
دکتر ارسالان زارع استاندار گیلان در آیین بهره برداری از پروژه های عمرانی آستارا اظهار کرد : ایام خجسته دهه مبارک فجر ، فرصتی مناسب برای تبیین دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی است.
 
وی با بیان اینکه از حدفاصل هفته دولت تا دهه مبارک فجر سالجاری ، چندین پروژه خوب عمرانی و اقتصادی توسط دستگاه های اجرایی در شهرستان آستارا احداث شده است، اضافه کرد : پنج پروژه ای که امروز به بهره برداری رسید ، بالغ بر ۳۸۰ میلیارد برای آن هزینه شده است.
 
وی ادامه داد : در این ایام پروژه عمرانی و اقتصادی قابل افتتاح آستارا در مجموع ۷۰ پروژه است ، که برای آن  ۵۳۰ میلیارد ریال توسط دولت هزینه شده است.
 
استاندار گیلان ، رویکرد اقتصادی و اشتغال زایی را از مهمترین ویژگی های این پروژه ها دانست و گفت : باعث خوشحالی است که فعالین بخش اقتصادی در این شهرستان در کنار دولت و خادمان ملت، توانسته اند طرح های خوبی را در راستای ارتقاء سطح معیشت و اشغال زایی مردم ایجاد کنند.
 
فرماندار آستارا هم گفت : موقعیت مرزی آستارا بستر صادرات غیرنفتی و محصولات کشاورزی را فراهم کرده و این شهرستان به جهت برخورداری از سه مرز زمینی ، ریلی و دریایی در مسیر توسعه قرار گرفته است.
 
حسن رستم زاد افزود : سومین سفر استاندار گیلان به آستارا طی چند ماه اخیر ، نشانگر اهمیت این شهرستان و توجه مقام عالی استان به رشد و توسعه آن است.
 
شهرستان مرزی بندر آستارا با ۹۱ هزار نفر جمعیت در غرب استان گیلان و همسایگی جمهوری آذربایجان قرار دارد.

منبع : گیلان 24

برچسب ها : دهه فجر استارا طرح ها استاندار

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است