طی حکمی از سوی دکتر سالاری:

حق پرست معاون تامین اجتماعی کشور شد

شبکه خبری گیلان 24 و نشریه واکنش: جمیل حق‌ پرست مدیرکل تامین اجتماعی گیلان به عنوان معاون برنامه ‌ریزی، مالی و پشتیبانی سازمان تامین اجتماعی منصوب شد.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در حکمی جمیل حق‌ پرست مدیرکل تأمین اجتماعی گیلان را به عنوان معاون برنامه ‌ریزی، مالی و پشتیبانی این سازمان منصوب کرد.
در حکم مصطفی سالاری آمده است... جناب آقای جمیل حق ‌پرست نظر به تعهد، تخصص و تجارب ارزنده جنابعالی به موجب این حکم به سمت معاون برنامه‌ ریزی، مالی و پشتیبانی منصوب می ‌شوید.
امیدوارم با توکل به خداوند متعال و در سایه عنایات ائمه معصومین علیهم السلام و رعایت جوانب شرعی و قانونی، امانت داری، مقررات مربوطه، توجه به منافع و مصالح سازمان، استفاده از تمام ظرفیت‌ ها و سرمایه‌ های انسانی متخصص و مجرب و همچنین اقدامات مبتنی بر برنامه ‌ریزی و پایش عملکرد در راستای نیل به اهداف تبیین شده به ویژه اصول و سیاست‌های نظام جامع تأمین اجتماعی و صیانت از حقوق شرکای اجتماعی سازمان اعم از بیمه شدگان، بازنشستگان و کارفرمایان تلاش نمائید.
از درگاه خداوند متعال توفیقات روزافزون جنابعالی را در راه خدمت شایسته به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با رعایت قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید مسئلت می‌ نمایم.
جمیل حق ‌پرست سابقه مدیرکلی تأمین اجتماعی استان‌ یزد را در کارنامه مدیریتی اش دارد.

منبع : گیلان 24

برچسب ها : حق پرست معاون تامین اجتماعی کشور شد

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است