استفاده از گندم مرغوب حق گیلانیهاست

معاون استاندار از ورود گندم نامرغوب انتقاد کرد

شبکه خبری گیلان 24: معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری گیلان از ورود گندم نامرغوب به استان انتقاد کرد.

 

آرش فرزام صفت  در جلسه کارگروه ستاد تنظیم بازار استان  اظهار کرد: یکی از اولویت های ستاد تنظیم بازار ایجاد آرامش در بازار و برقراری تعادل بین عرضه و تقاضاست.
 
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری گیلان افزود: در بسیاری از اقلام تعادل قیمت داریم و در تعداد محدودی از کالاها هم شاهد افزایش قیمت هستیم که ارتباط مستمر با معیشت مردم دارد، لذا باید گروه نظارتی را به این سمت سوق دهیم تا در سطح استان کالاهایی که مردم مصرف می کنند دچار افزایش قیمت نشوند.
 
وی با اشاره به آینده نگری در خصوص تامین بازار، گفت: در تولید کالا مشکلی نداریم ولی باید روی قیمت ها کنترل صورت گیرد و خود دستگاه ها به عنوان ناظر بازار را رصد کنند.
 
 فرزام صفت ادامه داد: تلاش این است که انحراف را کم کنیم زیرا هر چه بیشتر از انحرافات کم شود، قسمت توزیع قابل اعتمادتر می شود.
 
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری گیلان با انتقاد از ورود گندم نامرغوب به استان، تصریح کرد: مردم گیلان حق دارند که گندم مرغوب استفاده کنند و شایسته نیست که استانهای دیگر گندم نامرغوب خود را به گیلان ارسال کنند؛ ما کیفی ترین محصولات خود را همواره برای دیگر استان ها ارسال می کنیم، شرکت بازرگانی دولتی موظف به تامین گندم کیفی است.
 
وی ادامه داد: برخی موضوعات از روی ناآگاهی به تولید لطمه سنگینی وارد می کند، نمونه آن برنامه ای که در خصوص شیر از شبکه ملی پخش شد، است. کالاهای تولیدی گیلان همه جوره نظارت می شوند و چیزی که باعث نگرانی بشود وجود ندارد تاکنون هم گزارشی مبنی بر سم و مواد میکروبی در شیر نداشته ایم. نمونه دیگر این لطمه وجود قرص در کیک بود که سبب شد یک شیفت مرغوب ترین واحد تولیدی استان تعطیل شود
زهرا رضائی.

منبع : گیلان 24

برچسب ها : معاون استاندار از ورود گندم نامرغوب انتقاد کرد

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است