تصفیه خانه شیرابه سراوان ۸۰ درصد پیشرفت دارد

شبکه خبری گیلان 24و نشریه واکنش: شهردار رشت رشت گفت: دو میلیارد تومان از محل اعتبارات داخلی شهرداری رشت به پروژه تصفیه خانه تخصیص یافت و این پروژه 80 درصد پیشرفت ساخت دارد.

 

ناصر حاج محمدی  در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان گیلان  در استانداری  با بیان اینکه شهرداری رشت سه پروژه در سراوان و لاکان، اظهار کرد: این پروژه ها شامل تصفیه شیرابه سراوان، زباله سوز لاکان و کارخانه کمپوست(کود آلی) لاکان می شود.
 
وی اعتبار این سه پروژه در سال ۹۸ را ۹۱ میلیارد تومان دانست که در مرحله نخست ۱۵ میلیارد تومان و در مرحله دوم ۷۶ میلیارد تومان ابلاغ شده و عنوان کرد: ساختمان زباله سوز لاکان یکصد میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد که از محل اعتبار ۱۵ میلیاردی یکی از ساختمان های اصلی را شروع کردیم و در مرحله انتخاب مشاور و پیمانکار هستیم.
 
شهردار رشت با بیان اینکه پروژه تصفیه شیرابه سراوان از سال ۹۵ تا تابستان امسال تنها پنج درصد پیشرفت داشت، گفت: طی چند ماه اخیر پیشرفت پروژه مذکور را به ۸۰ درصد رساندیم و کل اعتبار تخصیص به پیمانکار پرداخت شده است.
 
حاج محمدی از تخصیص دو میلیارد تومان از محل اعتبارات داخلی شهرداری رشت به پروژه تصفیه خانه خبر داد و خاطرنشان کرد: ۳۰ میلیارد تومان از ۷۶ میلیارد تومان هزینه خرید زباله سوز نیز پرداخت شده است.
 
وی با اشاره به پیشرفت ۷۰ درصدی سوله اول کمپوست و پیشرفت ۲۰ درصدی سوله دوم، گفت: در حال حاضر ۱۰ میلیارد تومان دیگر برای سایت لاکان تامین اعتبار شده است
زهرا رضائی - پروین محمدپور.

منبع : گیلان 24

برچسب ها : تصفیه شیرابه سراوان ۸۰ درصد پیشرفت دارد

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است