۲۳دی ۱۳۹۸ ساعت ۶:۳۹

14 میلیون کارگر ورزشکار ساماندهی شدند

شبکه خبری گیلان 24: فدراسیون ورزش های کارگری با ساماندهی 14 میلیون کارگر ورزشکار در 27 رشته ورزشی ، بزرگترین فدراسیون ورزشی کشور است.

رئیس فدراسیون ورزش های کارگری کشور امروز در حاشیه مجمع انتخاباتی هیات ورزش های کارگری گیلان در رشت گفت : در حال حاضر 14 میلیون کارگر عضو فدراسیون ورزش های کارگری هستند که در 27 رشته ورزشی در عرصه های مختلف با هم رقابت می کنند.
جواد رمضی با اشاره به اینکه این فدراسیون 31 هیات و 2 انجمن دارد افزود : کارگران ورزشکار پارسال در رقابت های ملی و بین المللی 135 مدال رنگارنگ کسب کردند.
وی از برگزاری 80 رقابت ملی کارگران در سال جاری خبر داد و گفت :22 رقابت باقی مانده که تا پایان امسال برگزار می شود.
رئیس فدراسیون ورزش های کارگری کشور، از توسعه امکانات ورزشی کارگران خبر داد و افزود : گسترش فرهنگ ورزش در جامعه کارگری از جمله برنامه های پیش روی این فدراسیون است.
جواد رمضی تصریح کرد : شرکت ها ، موسسات و کارخانجات با حمایت های مالی خود
زمینه اعزام و حضور کارگران را در رقابت های ملی و بین المللی فراهم می کنند.
مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی گیلان هم گفت : در زمان کنونی 5 هزار نفر از جمعیت کارگری استان عضو هیات ورزش های کارگری استان هستند.
عباس علیزاده افزود : گیلان با قهرمانی جهان در رشته والیبال ساحلی و کشتی ساحلی از جمله استان های پیشتاز در ورزش های کارگری در کشور است.
وی از اعزام 9 تیم بانوان کارگر به مسابقات کشوری و 15 تیم آقایان در رشته های فوتبال دستی، طناب کشی و آمادگی جسمانی در سال جاری خبر داد وتصریح کرد : امسال مسابقات ملی کوهنوردی بانوان و آقایان و جشنواره رفاهی و تفریحی کارگران کشور به میزبانی گیلان برگزار شده است.
در پایان انتخابات امروز حجت پهلوان با کسب 19 رای برای 4 سال دیگر به عنوان رئیس هیات ورزش های کارگری گیلان انتخاب شد.

منبع : گیلان 24

برچسب ها : 14 میلیون کارگر ورزشکار ساماندهی شدند

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است