همزمان با دهه مبارک فجر ، ۲۱دی ۱۳۹۸ ساعت ۶:۵۵

20 روستای گیلان صاحب گاز می شوند

شبکه خبری گیلان 24 و نشریه واکنش: به مناسبت ایام فجر امسال گازرسانی به 20 روستای صعب العبور و کوهستانی استان گیلان به بهره برداری می رسد.

مدیر عامل شرکت گاز استان گیلان  با اشاره به هزینه 89میلیارد ریالی اجرای طرح در این باره توضیح داد: هم اکنون بیشترین عملیات گازرسانی در شهرستان سیاهکل  با 10 روستا در جریان می باشد و پس از آن شهرستان های رودبار با 5 روستا، شهرستان تالش با 2 روستا و ماسال و لاهیجان هرکدام با یک روستا قرار دارند.
وی افزود: با افتتاح طرح گازرسانی به این روستاها مجموع تعداد روستاهای بهره مند از گاز در گیلان به 2035 روستا و درصد بهره مندی گاز روستایی استان به  بیش از  95.3 درصد خواهد رسید.
 
مهندس اکبر  با اشاره به این موضوع که 20 روستای آماده افتتاح در دهه فجر امسال در مجموع دارای 820 خانوار می باشند، گفت: با اجرای گازرسانی به این روستاها مجموع طول شبکه گاز در گیلان به بیش از 20 هزار 900 کیلومتر و  تعداد انشعاب گاز استان به بالای 592 هزار عدد افزایش یافته است.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز وی تصریح کرد: هم اکنون بیش از یک میلیون و 86 هزار مشترک، مصرف کننده گاز طبیعی می باشند که با انجام افتتاحیه های دهه فجر این میزان باز هم افزایش خواهد یافت و این مسئله توجه هرچه بیشتر مشترکین عزیز را در زمینه رعایت مصرف بهینه و ایمن گاز طبیعی طلب می کند.

منبع : گیلان 24

برچسب ها : دهه فجر شرکت گاز استان گیلان گازرسانی روستاها کوهستان

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است