با فریادهای رسای مرگ بر آمریکا، ۱۹دی ۱۳۹۸ ساعت ۳:۰۲

انقلابیون رشت در میدان شهدای ذهاب اجتماع کردند

شبکه خبری گیلان 24: میدان شهدای ذهاب رشت امروز شاهد اجتماع بزرگ مردم انقلابی در سالروز شهادت بانوی دو عالم و به یاد سردار دلها حاج قاسم سلیمانی بود.

در این حضور، مردم به همراه عزداری و سینه زنی با فریادهای بلند با سردادن شعار مرگ بر آمریکا ، مرگ بر اسرائیل و با در دست داشتن نوشته‌هایی با تقدیر از سپاه پاسداران انقلاب و پاسخ کوبنده به آمریکایی ها انزجار خود را نسبت به جنایات آمریکا اعلام کردند.
 
سردار دل‌ها عجیب دل مردم و ملت‌های آزاده را برده و هر اشکی نوید اشکی دیگر و هر مراسمی و پاسداشتی نوید اجرای مراسمی دیگر را می‌دهد همانطور که در سراسر کشور این مراسمات به‌مناسبت شهادت سردار سلیمانی برگزار می‌شود.
 
در روز جمعه همزمان با شنیدن خبر شهادت حاج قاسم سلیمانی این یار رهبر معظم  انقلاب و پدر یتیمان شهدای مدافع حرم، موجی از اندوه سینه‌هامان را فشرد و داغش آتشمان زد، از همان لحظات اولیه عزاداری سیل عظیمی از جمعیت با چشمانی که غرق در اشک بودند نماز جمعه خود را اقامه و سپس برای این شهید بزرگوار سوگواری کردند و به جنایتکاران گفتند که منتظر انتقام سخت ما باشید.
 
اما حمله موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به پایگاه‌های آمریکا در عراق در لحظه‌ای که حاج قاسم سلیمانی به شهادت رسید کمی مردم را آرام کرد اما هنوز انتقام باقی‌ست و باید منتظر خروج کامل آمریکایی‌ها از منطقه و نابودی اسرائیل و برافراشته شدن پرچم اسلام در سراسر جهان باشیم.

منبع : گیلان 24

برچسب ها : سلیمانی ها رشت در میدان شهدای ذهاب اجتماع کردند

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است