سردارعلیزاده، ۱۸دی ۱۳۹۸ ساعت ۸:۴۹

آثار شهادت سردار سلیمانی متعدد وعزت آور شد

شبکه خبری گیلان 24: یکی از سرداران سپاه اسلامی با محکومیت شدید جنایت آمریکایی ها در عراق گفت: شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی دستاوردها و اثار متعدد، متنوع و عزت آوری داشته که ارتقاء سطح وحدت و انسجام درمیان مسلمانها تنها یکی از این دستاوردها به شمار می رود.

سردار نظرعلی علیزاده  روز چهارشنبه در یک نشست خبری در رشت  با تاکید و بر زیستن عزتمند حاج قاسم سلیمانی تصریح کرد: از دیگر اثار این شهادت ناجوانمردانه به دست پلید ترین دشمن اسلام و نظام اسلامی یعنی دونالد ترامپ همانا هموار شدن اجرا و انجام پیام حضرت امام "ره" است که فرمودند: " راه قدس از کربلا می گذرد.
به اعتقاد معاون اسبق سپاه پاسداران لشگر 16 قدس گیلان، رشد و توسعه کیفی و کمی نیروهای مقاومت و بسیجی در سراسر منطقه خاورمیانه از دیگر اثار حیات و شهادت این شهید شجاع، ایده پرداز، متفکر و اندیشمند است.  
وی یاد آور شد: شهادت حاج قاسم سلیمانی برای همه آزادیخواهان به خصوص مردم منطقه و به ویژه مردم شجاع ایران اسلامی دشوار بود در عین حال مردم در ایران و عراق و دیگر کشورها با حضور میلیونی خود در مراسم تشییع خدمات این سردار سپاه اسلامی را ارج نهادند. به گفته سردار علیزاده، خون بر زمین ریخته شده سردارسپهبد سلیمانی و همرزمانش درعراق ثمرات فراوانی داشته و خواهد داشت و به این زودی پاک نمی شود و جوان های برومند منطقه و نیروهای مقاومت به آمریکایی ها نشان خواهند داد این جنایت تا سالها برای آنها تبعات خواهد داشت.
علیزاده متذکر شد،  در حالی که در گام دوم انقلاب قرار داریم  باید با اتحاد و انسجام و همگرایی همه مسئولان و مردم ایران و مردم منطقه رهرو راه  سردار سلیمانی ها باشیم و در این صورت است که انقلاب اسلامی تا قرن ها بیمه می شود.
این سردار سپاه اظهار کرد، برای آنکه یک کشور انقلابی در معیارهای آرمان های حضرت امام و رهبر معظم انقلاب اسلامی و خواست مردم داشته باشیم باید دولت و مجلس هم به معنای واقعی انقلابی باشند. وی در تشریح این بیان خود عنوان کرد، دولت و مجلس انقلابی به معنای حضور نیروهایی شجاع، متفکر، ایده پرداز ، اشنا به امور کشور و درد کشیده و در طراز مردم بی نظیر این سرزمین  است. یعنی افرادی که در دولت و مجلس به جای اندیشیدن و بعضا عمل کردن به سوی منافع فردی ، جناحی و حزبی – فکر و اندیشه و عمل شان در حل مشکلات مردم، ارتقاء سطح  و جایگاه نظام اسلامی در طراز دولت و کشوری نمونه و الگو برای دیگر کشورها باشد که متاسفانه هم اکنون در چنین مرحله ای قرار نداریم.
وی گفت: برای تحقق این هدف مهم رسانه های جمعی نقش اساسی دارند و شایسته است با آگاهی دادن به جامعه و شناساندن آفت های انتخابات و دادن وعده های غیر عملی از سوی افراد و احزاب به افکار عمومی شناخت بدهند که در انتخاب نمایندگان خود دقت نظر  بالایی داشته و کسانی را برگزینند که دلسوز واقعی بوده ، به قوانین کشور اشراف داشته و فقط در مسیر حفظ منافع نظام، مردم و عزت سرزمین شان باشند.
سردار علیزاده دراین نشست خبری این را هم متذکر شد که ، ما قوانین زیاد و خوبی داریم اما این قوانین نظارت و اجرا نمی شود و یک مجلس متناسب در طراز انقلاب اسلامی قادر است با نظارت دقیق و بی طرفانه اجرای قوانین را تصریح کرده  و اگر چنین شد مردم گرفتار مشکلاتی مانند آنچه در جامعه وجود دارد، نخواهند شد.
وی با تبیین جایگاه  انقلاب اسلامی ایران و  اینکه خاری در چشمان دشمنان به خصوص استکبار جهانی است ، افزود :  دولت و مجلس میدان نبردی است که افراد باید مانند سردار شجاع اسلامی سردار سلیمانی جانشان را کف دست شان گرفته و فقط در راستای خدمت بی منت و راسیتن به مردم شبانه روز جانفشانی کند.

منبع : گیلان 24

برچسب ها : آثار شهادت سردار سلیمانی متعدد وعزت آور شد

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است