۹دی ۱۳۹۸ ساعت ۹:۳۱

در سخنرانیها بهره برداری جناحی نشود

شبکه خبری گیلان 24: رئیس شورای اطلاع رسانی گیلان با اشاره به برپایی سخنرانی های متعدد در مناسبت های مختلف تا مقطع برگزاری انتخابات گفت: سخنرانان از مناسبت ها، بهره‌برداری‌های جناحی نکنند.

محمود قاسم نژاد در جلسه شورای اطلاع‌رسانی استان ، مشارکت حداکثری مردم در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی را دارای اهمیت عنوان و اظهار کرد: آرای مردم، ضامن بقاء و ماندگاری نظام اسلامی و پشتوانه خوبی برای مسئولان عالیرتبه کشور در دفاع از حقوق حقه ملت  ایران در سطوح بین المللی است.
 
وی اظهار کرد: انتظار ما از احزاب و گروه‌های سیاسی با اندیشه‌ها و سلایق مختلف، این است تا با استفاده از ظرفیت دانشگاهیان، بازاریان، اصناف، رأی اولی‌ها و اقشار مختلف مردم بیش از پیش تنور انتخابات را گرم کنند و برای افزایش شور انتخاباتی به میدان بیایند.
 
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان به بررسی صلاحیت‌ها در هیأت‌های اجرایی و نیز هیأت‌های نظارت براساس چارچوب‌های تعیین شده قانونی اشاره و تصریح کرد: قانون ضوابط اعتراض به بررسی صلاحیت‌ها را مشخص کرده و افرادی که به نتایج بررسی‌ها اعتراضی داشته باشند، در مهلت تعیین شده باید از بسترها و مراجع ذیصلاح قانونی، پیگیری کنند.

منبع : گیلان 24

برچسب ها : انتخابات سخنرانی ها بهره برداری جناحی

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است