مهندس رسایی از عدم احراز تا رد صلاحیت !!؟

با مستندات به صحنه انتخابات باز می گردم

برای آنکه با مهندس رسایی تماس بگیرم به شدت مردد بودم برای آنکه در فضای مجازی خواندم، متاسفانه صلاحیت ایشان از سوی هیات اجرایی استان برای ورود به انتخابات مجلس در دوم اسفند ماه امسال تایید نشده است .

به قلم، مجید محمدپور - نویسنده، روزنامه نگار و استاد علوم ارتباطات

با خودم گفتم به محض تماس حتما عنوان خواهند کرد، دیگر نیازی به ادامه کار و فعالیت نیست ، اما برعکس از آنسوی تلفن صدای محکم و با اراده ای شنیدم که گفت: قطعا به موضوع رد صلاحیتم اعتراض می کنم و مجددا به عرصه رقابت بر می گردم .

 رسایی ادامه داد: به قوت به کارها و فعالیت های تدوین شده ادامه می دهم و این مساله را پس از آنکه مدارک و دلایل رد صلاحیتم اعلام شود با شدت پیگیری و حل می کنم. از این اقتدار و استحکام کلام لذت بردم و گفتم حتما به حامیانش هم گفته که به تلاش هایتان با جدیت بیشتر ادامه دهند.
جمشید رسایی را به عنوان مدیری با تجربه و روحیه ی سازش ناپذیری می شناسم ، فردی که به پاکدستی شهرت دارد و نیاز به معرفی در گیلان به ویژه شهر رشت ندارد.  این مدیر موفق و چهره علمی استان در کارنامه درخشان خود ریاست جهاد دانشگاهی گیلان، ریاست گروه مطالعات و امور ایمنی و بازسازی استانداری گیلان ( ستاد حوادث غیرمترقبه ) ، ریاست سازمان مسکن و شهرسازی استان گیلان و مدیریت اجرای پروژه آزاد راه قزوین ، رشت را دارد و عضو چندین انجمن و تشکیلات قانونی در کشور است.
به راستی برای مجلس شورای اسلامی  که به فرمایش بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران " در راس امور قرار دارد" چه چهره ای موجه تر و بهتر از ایشان را باید در نظر داشت و میتوان سراغ گرفت؟.
این چهره  موجه، دوست داشتنی و کارآمد  تصریح  دارد ، به زودی برای اعتراض در چارچوب قانون، به هیات نظارت مراجعه و دلایل و مدارک خود را برای رد نظر هیات اجرایی به هیات نظارت تقدیم خواهد کرد.
بررسی صلاحیت ها به طور طبیعی از اختیارات هیات های اجرایی و نظارت است ، اما مهندس رسایی یک چهره موفق در چهل سال پیروزی انقلاب اسلامی است و امتحان خود را در همه عرصه های مدیریتی و علمی به خوبی پس داده است .
حضور ایشان در رقابت های انتخاباتی موجب افزایش انگیزه اقشار مختلف برای فعالیت در عرصه انتخابات خواهد شد و بسیاری او را از شانس های بسیار بالای انتخاب شدن از حوزه انتخابیه رشت می دانند. حامیان ایشان و مردم خوب و شریف شهرستان رشت ، " منتظر خبرهای خوب " از هیات نظارت استان هستند.
استان گیلان 465 داوطلب برای نمایندگی مجلس دارد  که در مرحله اول در هیات اجرایی صلاحیت 33 نفر احراز نشده است. 26 نفر انصراف داده اند و باید منتظر نظر و تحقیقات هیات نظارت باشیم.

منبع : گیلان 24

برچسب ها : انتخابات مجلس مهندس رسایی رد صلاحیت هیات اجرایی

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است