گام دوم انقلاب شاخص پیشران انتخابات است

شبکه خبری گیلان 24 و نشریه واکنش: معاون سیاسی سپاه پاسداران گیلان اعلام کرد: بیانیه گام دوم انقلاب شاخص مهم پیشروی رای دهندگان و کاندیداها است

 

محمدمهدی نیازمند ، رسانه ها را زبان گویا میان مردم و مسئولان عنوان و اظهار کرد: رسانه ها در تبیین بیانیه گام دوم انقلاب نقش بیشتری نسبت به گام اول انقلاب دارند.
 
وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی مسیر گام اول انقلاب را علی رغم توطئه ها و دسیسه های دشمنان با موفقیت و با هوشیاری مردم طی کرد، افزود: مردم همواره با مقاومت و درک اوضاع به خوبی از بسیاری از توطئه های دشمن عبور کردند.
 
معاون سیاسی سپاه قدس گیلان با بیان اینکه عمل کردن به بیانیه گام دوم انقلاب علاج بسیاری از مشکلات کشور است، ادامه داد: کاندیداهای انتخابات باید توجه بیشتر و ویژه‌تری نسبت به سرفصل های مندرج در بیانیه گام دوم انقلاب داشته باشند.
 
وی با تاکید بر اینکه نماینده در تراز انقلاب باید زندگی مطابق با اصول و سبک زندگی اسلامی ایرانی داشته باشد،گفت: کاندیداها نباید وابسته به کانون‌های قدرت، ثروت و تزویر باشند و همچنین نباید در برابر خواسته‌ها و قراردادهای استعماری تسلیم شوند.
 
معاون سیاسی سپاه قدس گیلان با تاکید بر حضور حداکثری مردم انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی یادآور شد: مردم مشکلات را می دانند و رفع مشکلات تنها با انتخاب آگاهانه آنها شکل خواهد گرفت.
 
معاون سیاسی سپاه قدس گیلان با اشاره به آشوب های اخیر در کشور که در پی افزایش بنزین صورت گرفت گفت: دولت قبل از اتخاذ تصمیم جهت افزایش بنزین باید با مردم صحبت و آنان را از جزئیات و شیوه اجرای این طرح آگاه می‌کرد تا بستری برای فضاسازی و ورود فرصت‌طلبان و دشمنان فراهم نشود.
 
نیازمند با بیان اینکه دشمن از طریق افراد نفوذی در داخل کشور بدنبال ناامن کردن انقلاب اسلامی است، عنوان کرد: برخی در داخل کشور به جای حل مشکل درصدد عادی سازی روابط با دشمن هستند.
 
وی اصلاح قیمت حامل‌های انرژی، کوتاه کردن دست دلالان از این حوزه و مبارزه اصولی با قاچاق کالا را ضروری دانست و گفت: در حوزه مصرف حامل های انرژی نیاز به مدیریت بهتر داریم و باید بسترهای حمایتی در این حوزه پیش بینی شود.
 
معاون سیاسی سپاه قدس گیلان با تاکید بر ضرورت رعایت اخلاق در انتخابات افزود: کاندیداها باید اخلاق را در حوزه تبلیغاتی رعایت کنند و ضمن رعایت خودشان، هوادارانشان را نیز به این امر وادارند.
 
وی با بیان اینکه نیازمند مجلسی هستیم که با نگاه اقتصاد مقاومتی در راستای حل مشکلات مردم و جامعه گام بردارد خاطرنشان کرد: مجلس به عنوان مجموعه‌ای است که ریل‌گذاری سیستم اجرایی کشور را بر عهده دارد و گفتمان‌سازی و نظارت دو بخش مهم در مجلس است.

منبع : گیلان 24

برچسب ها : گام دوم انقلاب معاون سیاسی سپاه گیلان نیازمند

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است