مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی،

77 درصد یارانه بگیرهای گیلانی معیشت می گیرند

شبکه خبری گیلان 24: مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان : 77/1 درصد خانوار یارانه بگیر استان مشمول سبد حمایتی معیشتی شده اند

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان : عباس علیزاده  با اشاره به اعلام ستاد حمایتی مشمولین طرح معیشتی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت : در استان گیلان تاکنون 2.398.953 یارانه بگیر وجود داشت که این افراد شامل 870.373 خانوار شده است. از این تعداد یارانه بگیر استان 77/1 درصد آنها مشمول سبد حمایتی معیشتی شده اند که شامل 1.849.126 نفر سبد حمایتی که این افراد 670.888 خانوار را تشکیل می دهند.
وی با توجه به راه ارتباطی ستاد حمایتی مشمولین طرح معیشتی ابراز داشت : تقاضای ما از افرادی که به هر نحوی خود را حائز دریافت سبد حمایتی معیشتی دولت می دانند و به عدم دریافت آن اعتراض دارند، این است که فقط از طریق کد دستوری #6369* شکایات خود را با کد ملی سرپرست خانوار ثبت نموده تا ظرف 24 ساعت پیامکی با سرشماره حمایت به آنها ارسال و مراتب پیگیری شکایت آنها با دریافت کد رهگیری به صورت مجازی طی می شود.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه صرف کارها به صورت مجازی است، اعلام داشت : با توجه به اینکه تنها راه اعتراض فقط از طریق کد دستوری فوق می باشد، لذا از مردم شریف تقاضا داریم از مراجعه به ادارات شهرستانی و یا مرکز استان و همچنین سایر دستگاه های دولتی خودداری نمایند و اخبار را فقط از طریق سایت رسمی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به آدرس mcls.gov.ir  و یا رسانه ملی دنبال نمایند.
 بیشترین دریافت سبدحمایتی معیشتی از یارانه بگیران به استان های سیستان و بلوچستان با 82/1 درصد و کمترین مشمولین دریافت به استان تهران با حدود 57 درصد بوده است که استان گیلان با 77/1 درصد در رتبه ششم دریافت سبد حمایتی معیشتی می باشد.
لیلا خدمت‌بین دانا
 

منبع : گیلان 24

برچسب ها : مدیر کل تعاون

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است