3 فرماندار جدید گیلان معرفی شدند

شبکه خبری گیلان 24: استاندار در آیین تودیع و معارفه فرماندار فومن با بیان اینکه باید تلاش کنیم با ایجاد وحدت و همدلی بیشتر بستر را برای برگزاری انتخاباتی پرشور اماده کنیم گفت: هیچ کس حق ندارد از امکانات اداری و دولتی برای تبلیغات انتخاباتی استفاده کند.

استاندار گیلان با اشاره به اهمیت مشارکت حداکثری آحاد ملت در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی تأکید کرد که از بیان حرف‌ها و جمله‌های ناامیدکننده به طور جدی پرهیز شود تا با افزایش امید  وتلاش بیشتر، رویداد بزرگ سیاسی اجتماعی دوم اسفندماه، برگ زرین دیگری به صفحات پرافتخار این مرز و بوم بیافزاید.
 
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری گیلان؛ دکتر ارسلان زارع عصر امروز در جلسه شورای اداری فومن که با موضوع تودیع و معارفه فرمانداران قدیم و جدید این شهرستان برگزار شد، وجود منابع انسانی خوب، شایسته و فهیم را از بهترین و غنی‌ترین ظرفیت‌های فومن در کنار دیگر مواهب طبیعی خدادادی دانست و افزود: تولید باکیفیت برنج و چای در بخش کشاورزی، صنعت و نیز گردشگری از پتانسیل‌های مطلوب شهرستان فومن است که امیدوارم با همت، انگیزه و پشتکار موجود در خدمتگزاران به مردم فهیم و آگاه این خطه با کمک دولت و سازمان‌های غیردولتی از این ظرفیت‌ها استفاده کنیم.
 
وی مسئولیت را فرصتی برای خدمت به مردم عنوان و اظهار کرد: حفظ و افزایش اعتماد عمومی، بهره‌مندی از فرصت‌های خدمتگزاری و بهره‌گیری از امکانات در جهت ارائه خدمت به مردم از مهمترین وظایف مسئولان است.
 
نماینده عالی دولت در گیلان با بیان اینکه مسئولان همواره در مسیر انجام وظایف کوشش می‌کنند، اظهار داشت: خدمتی که با نیت صادقانه، انگیزه وافر، تلاش مجدانه و در فضایی تعاملی همراه با وفاق، همدلی و مشارکت آحاد مردم باشد؛ قطعاً دارای توفیقات است.
 
وی هر پیشرفتی را حاصل تلاش گروهی و خردجمعی با همکاری مردم دانست و گفت: گیلان به لحاظ نیروی انسانی از استان‌های غنی و برتر است که باید از ظرفیت آنها در مسیر خدمت استفاده بهتر و بیشتر شود.
 
وی گیلان را استانی امن و آرام همراه با شاخص‌های مطلوب توصیف کرد و اظهار داشت: در شهرستان فومن نیز به سبب همراهی و همدلی مردم تاکنون کمترین مشکل از لحاظ امنیتی و اجتماعی وجود نداشته است.
 
استاندار گیلان به اتفاقات اخیر در سطح کشور به واسطه اجرای طرح اصلاح نرخ سوخت اشاره و خاطرنشان کرد: برخی به دنبال وارد کردن ضرباتی به ویژه با تخریب اماکن عمومی بودند که با سخنان کوتاه مقام معظم رهبری به عنوان فصل الخطاب همه در یک مسیر قرار گرفتند و از تصمیمات سران قوا حمایت کردند.
 
وی بر ضرورت استفاده از ظرفیت مشارکت مردم با افزایش همدلی، وفاق و انسجام در جامعه تأکید کرد و افزود: امروز نیاز داریم با هم‌افزایی بیشتر در راستای اجرای منویات رهبر معظم انقلاب و برنامه‌های دولت تدبیر و امید تلاش کنیم تا توطئه‌های دشمنان را نقش برآب کنیم.
 
دکتر زارع گفت: هرجا توانستیم از فرصت خدمتگزاری با استفاده از خردجمعی و مشارکت مردم در فضای تعاملی استفاده کنیم ، توفیقات ما بیشتر بوده است.
 
وی با تأکید بر پرهیز از هرگونه موازی‌کاری، سطحی نگری و تنش افزود: از بیان حرف‌ها و جمله‌های ناامیدکننده باید پرهیز شود تا با افزایش امید  وتلاش بیشتر در رویداد بزرگ سیاسی اجتماعی دوم اسفندماه، برگ زرین دیگری به صفحات پرافتخار این مرز و بوم اضافه شود. .

منبع : گیلان 24

برچسب ها : فرمانداران جدید

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است