با حکم مرتضی بانک: ۳آذر ۱۳۹۸ ساعت ۷:۴۱

مدیرعامل جدید منطقه آزاد انزلی منصوب شد

شبکه خبری گیلان 24: با حکم مشاور رئیس جمهور، دکتر محمد ولی روزبهان به عنوان رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی منصوب شد.

به گزارش مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی، با حکم "مرتضی بانک" مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، "محمدولی روزبهان" به عنوان "رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد تجاری ـ صنعتی انزلی" منصوب شد.
در حکم دکتر مرتضی بانک خطاب به مدیرعامل منطقه آزاد انزلی آمده است: جناب آقای محمدولی روزبهان؛ به استناد ماده (۶) قانون چگونگی اداره مناطق آزاد تجاری صنعتی و با توجه به تفویض اختیار ریاست محترم جمهوری و نظر به سوابق و تجربیات ارزشمندتان به موجب این ابلاغ به عنوان "رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد تجاری صنعتی انزلی" منصوب می شوید.
دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور با اشاره به شرایط اقتصادی کشور و موقعیت منطقه آزاد انزلی در حوزه کشورهای عضور CIS، تصریح نموده که از جنابعالی انتظار می رود در راستای اعتلای اهداف دولت تدبیر و امید ضمن ساماندهی امور سازمان منطقه آزاد انزلی و انجام هماهنگی های لازم به منظور تحقق سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی و در جهت افزایش تمایل با کشورهای همسایه به منظور بهره مندی از ظرفیت های بالقوه موجود، برنامه ریزی و مدیریت به منظور گسترش و تسهیل تولید، صادرات و سرمایه گذاری داخلی و خارجی معمول دارید.
مشاور رییس جمهور لزوم"انتقال فناوری های پیشرفته، حضور فعال در بازارهای منطقه ای و جهانی، حمایت از صنایع داخلی به منظور افزایش تولید و حمایت از کالای ایرانی و ارتقای سطح اشتغال و مشارکت جامعه محلی در برنامه های توسعه و پیشرفت منطقه را نیز مورد توجه قرار داده، و بر تحقق اجرای خط آهن بندر کاسپین به ایستگاه پیربازار تا پایان سال 1399 تأکید کرده و افزوده: در خصوص بهره برداری لازم از ظرفیت های توافقنامه اوراسیا، ضمن تعامل و هماهنگی با دبیرخانه شورایعالی و اعضای محترم هیات مدیره سازمان، در انجام بهینه امور، نهایت مساعی لازم را معمول دارید.
لازم به ذکر است "محمدولی روزبهان" دارای مدرک دكتری مدیریت منابع انسانی از دانشگاه تهران و عضو هیأت علمی جهاد دانشگاهی گیلان که در کارنامه علمی او تالیف کتاب "کارآفرینی؛ راهبرد توسعه" به چاپ دوم رسیده است.
از مهمترین سوابق کاری محمدولی روزبهان می توان به، ریاست سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گلستان، مشاور و مدیرکل حوزه استاندار گیلان، ریاست سازمان چای کشور، همچنین ریاست جهاد دانشگاهی گیلان و ریاست دانشکده علمی ـ کاربردی جهاد دانشگاهی رشت اشاره کرد.

منبع : گیلان 24

برچسب ها : منطقه آزاد انزلی مدیر عامل جدید روزبهان

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است