۶آبان ۱۳۹۸ ساعت ۷:۴۶

رزمایش کاربرد سوخت دوم در نانوایی های آستارا

شبکه خبری گیلان 24: رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت آستارا از برگزاری رزمایش کاربرد گازوئیل به جای گاز به مناسبت هفته پدافند غیر عامل در این شهرستان خبر داد.

محسن آهنی  گفت : همزمان با هفته پدافند غیر عامل رزمایش نانوایان دوگانه سوز (پخت نان با سوخت دوم ) به منظور تمرین نانوایان برای پخت اضطراری در این شهرستان برگزار می شود.
 
وی افزود : بر اساس هماهنگی های بعمل آمده ، این رزمایش در روز چهارشنبه ، هشتم آبان ، از ساعت ۶ و ۳۰ دقیقه در سطح شهرستان آستارا آغاز و در حضور مردم انجام می شود.
 
 وی با اشاره به اینکه از تعداد ۲۴۰ واحد نانوایی در شهرستان آستارا ۳۰ مورد دوگانه سوز هستند ، اضافه کرد : واحدهای شرکت کننده در این رزمایش از بامداد همان روز نان را با سوخت دوم( گازوئیل و یا موتور برق ) پخت کرده و به مردم عرضه خواهند کرد.
 
رئیس اداره صمت آستارا با بیان اینکه تیمی از آتش نشانان نیز به همراه یک تانکر حمل سوخت اکیپ ارزیابی کنندگان را همراهی می کنند ، افزود : واحدهای نانوایی که رزمایش را با موفقیت به انجام برسانند ، تشویق و واحدهایی که در این مورد کوتاهی کنند ، با آنها برخورد می شود.
 
آهنی در پایان یادآورشد : در این رزمایش مدیران ادارات ذی ربط ، بخشداران آستارا و لوندویل ، رئیس اتحادیه نانوایان ، بازرسان شبکه بهداشت و درمان ، شرکت تعاونی روستایی و کلیه بازرسین و کارشناسان اداره(صمت) و اتاق اصناف در غالب اکیپ های بازرسی حضور خواهند داشت.
 
سیدمحمدرضارشیدی

منبع : گیلان 24

برچسب ها : استارا سوخت دوم نانوایی ها

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است