سرپرست دانشگاه جامع استان گیلان، ۲۳مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱:۳۱

ارتقاء آموزشها و کارهای پژوهشی بازوان مراکز علمی هستند

شبکه خبری گیلان 24 و نشریه ی منطقه ای واکنش: سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی استان گیلان در مراسم معارفه دانشجویان ورودی سال تحصیلی جدید اعلام کرد: افزایش کیفیت آموزشها و توجه به امور پژوهشی بازوانی هستند که سطح مراکز علمی را ارتقاء می بخشد.


دکتر بابک نوروزی  با تاکید بر اینکه دانشگاه جامع علمی کاربردی یک دانشگاه مهارت محور است از دانشجویان جدید الورود خواست ضمن توجه و رعایت قوانین و مقررات دانشگاه در مسیر مهارت آموزی و کارآفرینی حرکت کنند و مدیران دانشگاه در استان آماده هر گونه همکاری و همراهی هستند.
وی تصریح کرد: شما راه درستی را برای ورود به دانشگاه جامع علمی کاربردی انتخاب کرده اید و با مهارت آموزی ، اغلب کارفرمایان به دنبال تحصلکرده های وزریده و ماهرهستند و لذا با آموختن یک مهارت نباید نگران شغل آینده باشید.
دکتر نوروزی از دانشجویان خواست  با شرکت در نشست ها و سمینارهای علمی و آموزشی هم چنین فعالیت های آموزشی، فرهنگی، ورزشی و .... سطح دانش خود را افزایش داده و نظر به اینکه در جهان کنونی شیوه های کسب و کار متفاوت شده است ، باید از موقعیت های موجود به خوبی استفاده کنید.
در این نشست در تالار پاسارگاد رشت جمعی از روسای مراکز آموزشی و دانشجویان ورودی جدید دانشگاه های علمی کاربردی استان گیلان حضور داشتند.
زهرا رضائی

منبع : گیلان 24

برچسب ها : سرپرست دانشگاه جامع گیلان مهارت اشتغال پژوهش

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است