اعتبارات پسماند سفر هیئت دولت به گیلان تخصیص نیافت

شبکه خبری گیلان 24 و نشریه واکنش: مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری‌های تابعه استانداری گیلان گفت: اعتبار ۳۱۴ میلیارد تومانی سفر رئیس جمهور و هیئت دولت به گیلان برای بخش مدیریت پسماند هنوز تخصیص پیدا نکرده است.

سید پویا شهشهانی با بیان اینکه برای نخستین بار در تاریخ اعتبار بسیار خوبی برای مدیریت پسماند گیلان اختصاص داده شده است اظهار داشت: مصوبه سفر رئیس جمهور و هیئت دولت به گیلان در بخش اعتبارات 314 میلیارد تومانی بخش پسماند هنوز اجرایی نشده است.
 
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری‌های تابعه استانداری گیلان با بیان اینکه تخصیص این اعتبارات نیازمند سپری کردن مراحل و پروسه‌های لازمه اداری است عنوان کرد: 230 میلیارد تومان از مجموع اعتبارات 314 میلیارد تومانی مدیریت پسماند گیلان برای ایجاد دستگاه‌های زباله‌سوز در نظر گرفته شده است.
 
شهشهانی با بیان اینکه 84 میلیارد تومان نیز برای احداث کارخانه کمپوست لحاظ شده است تصریح کرد: بهسازی و ساماندهی مراکز دفع زباله و احداث تصفیه‌خانه‌های شیرآبه در استان از جمله بخش‌هایی است که مقرر شده طبق برنامه، اعتبارات پسماند سفر رئیس‌جمهور و هیئت دولت به گیلان در آن حوزه‌ها هزینه شود.

منبع : گیلان 24

برچسب ها : گیلان پسماند اعتبارات دولت عدم اختصاص

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است