12 هزار کیلومتر از خطوط گاز در گیلان نشت یابی شد

شبکه خبری گیلان 24 و نشریه واکنش: " http://gilan24.ir شرکت گاز استان گیلان در نیمه اول سال جاری توانست بیش از 12 هزار کیلومتر شبکه و بالغ بر 285 هزار انشعاب گاز را مورد بازرسی و نشت یابی قرار دهد.

روابط عمومی گاز گیلان-  حسین اکبر مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان از نشت یابی 12 هزار و 150 کیلومتر از خطوط گاز در گیلان خبر داد.
 
مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان  گفت: این میزان نشت یابی در 30 شهر استان صورت پذیرفته و معادل 47 درصد کلیه خطوط گاز در گیلان می باشد.
 
اکبر اظهار داشت: شرکت گاز استان گیلان منطبق با عملیات توسعه گاز در استان برنامه ریزی مدونی را در جهت بازرسی و حفظ امنیت خطوط گاز به انجام رسانده و در همین راستا بالغ بر 285 هزار انشعاب و 165 ایستگاه تقلیل فشار گاز را مورد نشت یابی و بازرسی قرار داده است.
 
وی با اشاره به شروع فصل سرما و استفاده مردم از وسایل گرمایشی گازسوز اظهار داشت: گاز مایه آرامش و آسایش مردم است و امیدوارم مردم فهیم استان با رعایت نکات ایمنی و استفاده از وسایل گازسوز استاندارد، پاییز و زمستانی آرام را در کنار خانواده سپری نمایند.
 
مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان در خاتمه با اشاره به گسترش شبكه گازرساني، بر لزوم توجه بیشتر و بازرسی دقیق تر از شبكه تغذيه و توزيع گاز به منظور انتقال مطمئن گاز به مشتركين تاكيد كرد و گفت: استفاده از سیستم آنلاین نشت یابی می تواند مدت زمان کشف نشتی تا اطلاع رسانی و در نتیجه مدت زمان تعمیرات و رفع نشتی را به حداقل برساند.

برچسب ها : 12 هزار کیلومتر خطوط گاز گیلان نشت یابی

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است