فرماندار آستارا خبر داد ؛

فوق‌العاده حق نوار مرزی در احکام کارمندان آستارا لحاظ می شود

شبکه خبری گیلان 24 و نشریه واکنش: فرماندار آستارا گفت : با دستورالعمل اصلاحی وزارت کشور ، فوق‌العاده حق نوار مرزی در احکام کارمندان آستارا لحاظ می شود.


 حسن رستم‌زاد در جمع خبرنگاران اظهار کرد : بنده به عنوان فرماندار آستارا در بدو ورودم ، قول پی گیری حق نوار مرزی  را به مردم این شهرستان داده بودم ، که بعد از گذشت ۸ ماه این امر مهم محقق شد.
 
وی سپس به جلسات متعدد ، پی گیری ها و درخواست نماینده و فرمانداری آستارا برای سفر مدیر کل تقسیمات کشوری وزارت کشور به شهرستان مرزی اشاره کرد و گفت : با کمک معاونین فرمانداری آستارا نامه ای ۲۱ بندی در خصوص فوق‌العاده حق نوار مرزی کارمندان دولت تهیه و به وزارت کشور ارسال شد ، که پس از بررسی ها کارشناسان و مسئولان ذی ربط حق مرزی مردم شهرستان آستارا مصوب شد.
 
رستم زاد خاطرنشان کرد : بر اساس دستور العمل جدید ، کلیه نقاط شهری و روستایی تابعه شهرستان آستارا نقطه مرزی تعیین شده و پرداخت فوق‌العاده حق نوار مرزی در احکام کارمندان آن لحاظ می شود.
 
وی همچنین یادآور شد : حق مرزی در افزایش تخصیص اعتبارات عمرانی  آستارا نیز تاثیر به سزایی خواهد داشت و زمینه رشد و توسعه این شهرستان را فراهم می کند.
 
وی با بیان اینکه کارمندان دولت پیش از این در شهرستان آستارا حق مرزی دریافت نمی کردند ، افزود : برقراری پرداخت حق مرزی برای کارمندان دولت خواسته قانونی مرزنشینان این شهرستان بود که بعداز ۴۰ سال محقق شد.
 
فرماندار آستارا در پایان از توجهات ویژه مسئولان وزارت کشور ، استاندار سابق و فعلی گیلان و همچنین پی گیری و تلاش های نماینده آستارا برای تحقق خواسته به حق مردم این شهرستان تشکر و قدردانی کرد.
 
سید محمدرضا رشیدی

برچسب ها : فوق‌العاده حق نوار مرزی احکام کارمندان آستارا

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است