۳۰شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۹:۵۷

مرکز نوآوری صنایع خلاق گیلان افتتاح شد

شبکه خبری گیلان 24: " http://gilan24.ir" مرکز نوآوری صنایع خلاق گیلان برای جذب ایده ها، خلاقیت ها و نوآوری های نخبگان امروز دررشت به بهره برداری رسید.

پارک علم و فناوری استان گفت: در این مرکز 5 شرکت نوآور با همکاری مراکز تحقیقاتی محصولات موردنیاز شرکت‌های مختلف را تولید می کنند.
علی باستی افزود: این مراکز به دنبال جذب ایده ها، خلاقیت ها و نوآوری های افراد و عرضه یک محصول به بازار بر مبنای دانش و پژوهش هستند.
وی تصریح کرد : هدف از تاسیس این مراکز ایجاد اکوسیستم حاوی استارت آپ ها، شتاب‌دهنده‌ها، سرمایه‌گذاران، فروشندگان و مؤسسات آکادمیک و دانشگاهی است که این قطب‌های نوآوری را ایجاد می‌کند.
استاندار گیلان در مراسم افتتاح مرکز نوآوری صنایع خلاق استان گفت: مراکز نوآوری می‌تواند بستری برای رونق تولید، اشتغال و ثروت باشد.
استاندار تصریح کرد: این مرکز نوآوری به عنوان یکی از مراکزی که مورد حمایت پارک علم و فناوری قرار گرفته ، می‌تواند بستری برای رونق تولید، اشتغال و ثروت در گیلان باشد.
وی افزود: یکی از خصوصیت های شرکت‌های دانش بنیان ارتقاء رفاه اجتماعی در کنار تولید و اشتغال با سرمایه مادی کم همراه با خلاقیت است.

منبع : گیلان 24

برچسب ها : پارک علم و فناوری مرکز ایدها خلاقیت ها

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است