به مناسبت هفته دفاع مقدس

نمایشگاه عکس «زینب‌های خط مقدم» در گیلان برپا می‌شود

شبکه خبری گیلان 24 و نشریه ی واکنش: " http://gilan24.ir" مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری گیلان گفت: نمایشگاه عکسی با عنوان "زینب‌های خط مقدم" از ۳۱ شهریور در مجتمع فرهنگی خاتم‌الانبیاء رشت برپا می‌شود.

فاطمه رفیعی  در نشستی با موضوع اعلام برنامه‌های هفته دفاع مقدس که در مجتمع فرهنگی و هنری خاتم الانبیا(ع) برگزار شد اظهار داشت: نمایشگاه عکسی با عنوان "زینب‌های خط مقدم" از 31 شهریور به مدت 5 روز در مجتمع فرهنگی خاتم‌الانبیاء رشت برپا می‌شود.
 
مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری گیلان با بیان اینکه کسی نمی‌تواند نقش زنان و بانوان را در هشت سال دفاع مقدس نادیده بگیرد عنوان کرد: در خلال تمام سال‌های جنگ تحمیلی و دفاع مقدس همسران و مادران رزمندگان به همراه سایر بانوان در پشت جبهه‌ها حضور داشتند و میدان را به هیچ عنوان خالی نکردند.
 
رفیعی تقدیم هشت هزار شهید از استان گیلان را نشانه نقش بسیار مؤثر بانوان این خطه در عرصه دفاع مقدس دانست و ابراز داشت: ایجاد یک بانک اطلاعاتی دقیق و جامع از مادران شهید و بانوان ایثارگر گیلان و نحوه سبک زندگی و رفتاری آنان در دستور کار قرار دارد که مطمئناً تشکیل آن برکات بسیار فراوانی به دنبال خواهد

منبع : گیلان 24

برچسب ها : نمایشگاه زینب های خط مقدم استانداری مدیر کل اموربانوان

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است