رئیس شورای شهر رشت،

حساب شهرداری طی 20 روز سه بار مسدود شد

گیلان 24 و نشریه واکنش: متأسفانه شاهد آن هستیم که در یک هفته سه الی چهار بار حساب شهرداری مسدود می‌شود که این امر مانع از انجام خدمت خواهد شد

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر رشت - اسماعیل حاجی پور، رئیس شورای اسلامی شهر رشت در یکصد و هفتمین جلسه شورای شهر رشت، با تسلیت فرا رسیدن ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان و همچنین سالروز شهادت رئیسعلی دلواری و همچنین گرامی داشت فرارسیدن روز تعاون، اظهار داشت: امیدوارم تعاون به جایگاهی واقعی خود بازگردد.
 
رئیس شورای اسلامی شهر رشت با اشاره به انتخابات هیئت‌ رئیسه، بیان داشت: رأی اعتماد کامل اعضای شورا به بنده، مسئولیتم را سنگین‌تر از گذشته کرده است. اکنون با وفاق و همدلی می‌توانیم اتفاقات مثبت و خوبی را به ثمر برسانیم. این دوران خواهد گذشت، همانطور که دو سال آن گذشته، دو سال دیگر نیز می‌گذرد؛ اما باید امیدوار بود که رضایت مردم را جلب کنیم تا روزی که کارمان به پایان می‌رسد، هم ما و هم مردم خوشحال باشیم.
 
رییس شورا افزود: با توجه به توانایی‌های علمی و تجارب دوستان شورا امیدواریم که اقدامات مؤثری برای شهر رشت انجام دهیم و در این راه از همه همکاران می‌خواهم که به بنده در ارائه خدمت به مردم کمک کنند.
 
وی با بیان اینکه از همه مسئولین استان به ‌ویژه استاندار گیلان می‌خواهیم تا در حل مشکلات شهر رشت به شورا کمک کنند، اذعان داشت: شهرداری مظلوم‌ترین تشکیلات اداری است.
به گفته وی ، متأسفانه شاهد آن هستیم که در یک هفته سه الی چهار بار حساب شهرداری مسدود می‌شود که این امر مانع از انجام خدمت خواهد شد.  وی در باره علت مسدود شدن این حساب و اینکه از چه دستگاهی بسته شده توضیحی نداد  که این موضوع برای شهروندانی که نسبت به مسائل شهر خود حساس هستند، بسیار حائز اهمیت است..

برچسب ها : شورای شهر حساب شهرداری

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است