امام جمعه موقت تهران در رشت،

خیانت به بیت االمال، حقوقهای نجومی از جمله منکرات هستند

گیلان 24 و نشریه واکنش: عضو هیئت رییسه مجلس خبرگان رهبری در رشت گفت: منکر فقط بدحجابی و بی حجابی نیست و منکرات دیگری هم در جامعه وجود دارد که باید نسبت به آن‌ها حساس بود.

آیت الله سیداحمد خاتمی در همایش طلایه داران امر به معروف و نهی از منکر که با حضور نماینده ولی فقیه در گیلان و جمعی از مردم رشت در مصلای این شهر برگزار شد با تأکید بر اینکه مصادیق معروف و منکر در جامعه بسیار است گفت:باید منکر را در همه ابعاد شناخت وجلوی آن را گرفت.
وی افزود: خیانت به بیت المال و استفاده شخصی از آن، ایجاد بدبینی به نظام اسلامی ایران، دور زدن قانون، حقوق های نجومی و پارتی بازی ها که سبب هرج و مرج می شود نیز نمونه هایی از منکرات در جامعه است.
امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه لازم است به این فریضه الهی مانند سایر واجبات دین اهتمام بورزیم گفت: رسانه ها و فضای مجازی می توانند نقش ارزنده ای در ترویج امر به معروف و نهی از منکر داشته باشند.
این عضو مجلس خبرگان رهبری از شهید حسن پاینده شهید امر به معروف و نهی از منکر رشت یاد کرد و گفت: خون این شهدا که مورد عنایت ویژه خداوند قرار گرفته اند هرگز هدر نخواهد رفت.
آیت الله سیداحمد خاتمی با اشاره به اینکه روایات بسیاری از ائمه معصومین علیهم السلام در خصوص اهمیت امر به معروف و نهی از منکر داریم افزود: اگر این فریضه الهی همه گیر شود جامعه به سمت سالم سازی پیش می رود.
امام جمعه موقت تهران به داشتن تدبیر در اجرا و حفظ فرائض دین بخصوص امر به معروف و نهی از منکر تأکید کرد و گفت: باید در این امر الهی از میان روش های مختلف بهترین و مؤثرترین راه را انتخاب کرد.
عضو مجلس خبرگان رهبری اضافه کرد: در عرصه امر به معروف و نهی از منکر مأیوس و ناامیدی جای ندارد و در این راه هر مقدار که در توان داریم باید تلاش کنیم.

منبع : گیلان 24

برچسب ها : منکرات امام جمعه موقت تهران حقوق های نجومی بدحجابی

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است