خبرنگاران گیلان نقش موثری در توسعه تولید و صنعت دارند

گیلان 24 و نشریه واکنش: مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی گیلان با بیان اینکه خبرنگاران گیلان نقش موثری در توسعه تولید و صنعت دارند گفت: حفظ اشتغال و حمایت از صنعت از دغدغه های خبرنگاران است و این امر نشان از متعهد بودن خبرنگاران استان نسبت به رسالت خبری است.


به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان ، احمدعلی شهیدی در بازدید از خبرگزاری ایسنای گیلان با تبریک روز خبرنگار گفت: انعکاس اخبار شفاف از ویژگی های بارز این رسانه ارزشمند است.
 
وی ادامه داد: حمایت از تولیدکنندگان و صنعتگران در اولویت های کاری شرکت شهرکهای صنعتی گیلان است و حمایت و تلاش مضاعف خبرنگاران می تواند ما را در تحقق این هدف مهم یاری کند.
 
شهدی اظهار کرد: برای توسعه صنعت و تولید گیلان به خصوص در توسعه تولید محصولات استراتژیک برنامه ریزی های مدونی توسط شرکت شهرکهای صنعتی انجام شده، می طلبد که خبرنگاران بیش از گذشته در این عرصه ورود کنند تا عزم همگانی بوجود آید و منجر به توسعه تولید و اشتغال در گیلان شود.
 
وی تصریح کرد: حفظ اشتغال و حمایت از صنعت از دغدغه های خبرنگاران است و این امر نشان از متعهد بودن خبرنگاران استان نسبت به رسالت خبری است.
 
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی گیلان با اشاره به تلاش های سایت های بیگانه برای ایجاد فضای ناامنی در کشورمان گفت: با وجود چنین شیاطینی وظیفه خبرنگاران جمهوری اسلامی ایران بسیار سنگین تر از گذشته است و باید به گونه ای دانش خود و جذابیت خبر را با انعکاس اخبار صحیح و درست بالا ببرند که جامعه ما نسبت به فریب بیگانگان آگاهترشود.
زهرا رضائی

منبع : گیلان 24

برچسب ها : شرکت شهرکهای صنعتی مدیر عامل روز خبرنگار شفاف سازی ایسنا گیلان

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است