شفقی فرماندار لنگرود شد

گیلان 24: در نشست شورای اداری لنگرود ضمن تقدیر از تلاش های 9ماهه محمد رنجبر نیاول سرپرست فرمانداری این شهرستان، سیروس شفقی به عنوان فرماندار معرفی شد.

سرپرست استانداری گیلان در نشست شورای اداری شهرستان لنگرود با اشاره به تحریم های ظالمانه دشمنان افزود: ملت بزرگ ایران در 40سال گذشته همواره مورد ظلم و تحریم دشمنان بودند اما با وحدت و در سایه رهنمودهای امام راحل و پس از ایشان رهبر معظم انقلاب در برابر استکبار ایستادگی کردند.
ارسلان زارع در بخش دیگری از سخنان خود تعهد، تخصص و تجربه را از معیارهای انتخاب مدیران اجرایی عنوان کرد و افزود: تلاش بر این است مدیرانی کارآمد برای خدمت هر چه بهتر به نظام و مردم انتخاب شوند تا آرمان های نظام تحقق یابد.
وی با اشاره به لزوم تکمیل طرح های نیمه تمام عمرانی گفت : فرمانداران تلاش کنند تا با جذب سرمایه های بخش خصوصی طرح های نیمه تمام هر چه زودتر تکمیل و به بهره برداری برسد.
سرپرست استانداری گیلان تکریم ارباب رجوع را از اولویت کارهای مدیران اجرایی عنوان کرد و افزود: جلب رضایت مردم از دغدغه های دولت بوده و مدیران باید در این راستا اهتمام ویژه داشته باشند.
ارسلان زارع با اشاره به انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: بی تردید حضور حداکثری مردم پای صندوق های رای موجب یاس و ناامیدی دشمنان نظام خواهد شد.
مهرداد لاهوتی نماینده لنگرود در مجلس شورای اسلامی هم در این نشست با اشاره به طرح های عمرانی انجام شده در این شهرستان گفت: در هفته دولت امسال یک بیمارستان و یک سد در این شهرستان به بهره برداری خواهد رسید.
حجت الاسلام و المسلمین سیدجواد سلیمانی امام جمعه لنگرود هم گفت: مسئولان در خدمت رسانی به مردم از هیچ تلاشی دریغ نکنند چرا که خدمت در نظام مقدس جمهوری اسلامی عبادت است.
نگاه رسانه:
مهندس شفقی از آن دسته فرماندارها کشور است که مدیریت را به صورت علمی آموخته و با تجربیات گسترده ای که دارد می تواند در شهرستان لنگرود منشا خدمات باشد.
وی در شهرستان های استارا،  رشت و شهر پرجمعیت و پر ماجرا کرج هم فرماندار بوده و اکنون قادربه کمک نماینده مردم منطقه در مجلس ، امام جمعه و مسئولان به خصوص جوان های لنگرودی دراین شهرستان تحولات زیادی ایجاد کند.
مدیریت نشریه ی منطقه ای واکنش و شبکه خبری گیلان 24 این انتصاب به جا را  به ایشان تبریک می گوید و منتظر حرکت های توسعه ای و تحول آفرین جناب شفقی است. این رسانه ها هم چنین آماده هر گونه همکاری در این مسیر هستند..

منبع : گیلان 24

برچسب ها : فرماندار لنگرود شفقی

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است