کامیون داران و اتوبوس داران گیلانی لاستیک گرفتند

گیلان 24: 20 هزار حلقه لاستیک خودروهای سنگین بین رانندگان ناوگان حمل و نقل عمومی گیلان توزیع شد

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان امروز گفت : از ابتدای طرح توزیع لاستیک خودروهای سنگین ناوگان حمل و نقل عمومی تاکنون 20 هزار حلقه لاستیک در استان توزیع شده است.
فریبرز مرادی افزود : طرح توزیع لاستیک با هدف حمایت از شاغلان بخش حمل و نقل جاده ای با همکاری اداره کل صنعت، معدن و تجارت گیلان از تابستان پارسال تاکنون در حال اجراست.
وی به نحوه توزیع لاستیک خودورهای سنگین حمل و نقل عمومی اشاره کرد و گفت : برای اتوبوس های حمل و نقل عمومی به ازای 20 هزار کیلومتر کارکرد و برای مینی بوس ها به ازای 15 هزار کیلومتر کارکرد 2 حلقه لاستیک اختصاص می‌یابد.
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان افزود : برای وسایل نقلیه باری با ظرفیت تا  20 تن به ازای 20 هزار کیلومتر کارکرد ، وسایل نقلیه باری با ظرفیت20 تا 40 تن، به ازای 15هزار کیلومتر کارکرد و وسایل نقلیه باری با ظرفیت بیش از 40 تن به ازای 10 هزار کیلومتر کارکرد، 2 حلقه لاستیک داده می‌شود.
فریبرز مرادی گفت  : رانندگان بخش حمل و نقل کالا و مسافر متقاضی دریافت لاستیک می توانند با به همراه داشتن کارت هوشمند فعال ناوگان و مدارک شناسایی خودرو به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان و ادارات تابعه در شهرستان ها مراجعه کنند

منبع : گیلان 24

برچسب ها : گیلان کامیون ها اتوبوس ها لاستیک نو

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است