اولین نشست شورای رسانه در منطقه آزاد انزلی برگزار شد

گیلان 24 و نشریه واکنش: اولین نشست شورای رسانه با حضور مدیران و سردبیران تعدادی از رسانه های استان گیلان در ساختمان ونوس منطقه آزاد انزلی برگزار شد.

در این نشست که به نوعی اولین ارتباط و آشنایی اصحاب رسانه با مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل منطقه هم بود، دکتر مهدی کاظمیان با اعلام آمادگی کامل تداوم همکاری با رسانه ها اظهار کرد: نشست شورای رسانه به صورت منظم هر فصل یک بار برگزار خواهد شد. وی تصریح کرد: از نشست های آینده مدیران سازمان با مشخص شدن دستور هر نشست به میان مدیران رسانه ها خواهند آمد تا هم اندیشی ها لازم انجام شود.
در این نشست اصحاب رسانه از عملکرد مهندس امین افقی مدیر کل سابق روابط عمومی منطقه آزاد انزلی و تیم خبری وی به علت نظم در اطلاع رسانی تجلیل کردند. برخی از مسئولان رسانه ای نیز همکاری های مالی مدیریت روابط عمومی  و منطقه آزاد انزلی با رسانه های استانی و کشوری را مورد نقد قرار دادند و خواستار همکاریه ای دقیق تر و غیر تبعیض آمیز در دوره جدید شدند.
مقرر شد در نشست های آینده در این باره به صورت مصداقی و موشکافانه توضیحاتی داده شود، به ویژه آنکه همه رسانه های غیر دولتی ، مکتوب  و حتی مجازی استانی در شرایط سخت  اقتصادی و افزایش هزینه های تولید و انتشار روی کمک های سازمان های اقتصادی مانند منطقه آزاد انزلی حساب کرده اند و نباید از این مجموعه مایوس شوند.
در پایان این نشست  که در نوع خود ابتکار جالبی بود، اصحاب رسانه به اتفاق مدیر و کارکنان روابط عمومی از آکواریوم بزرگ منطقه دیدار و نهار مهمان روابط عمومی بودند.

منبع : گیلان 24

برچسب ها : منطقه آزاد انزلی نشست شورای رسانه

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است