مدیر روابط عمومی شهرداری رشت منصوب شد

گیلان 24 و نشریه واکنش: شهردار جدید رشت در اولین انتصاب خود، حجت الاسلام علی تهم را بعنوان مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری منصوب کرد.

 تا اوایل تیر ماه سال گذشته که نصرتی قزوینی شهردار رشت بود، فاطمه قدیمی حرفه مدیر روابط عمومی شهردار بود. در روزهای پایانی مدیریت دکتر نصرتی  اداره روابط عمومی به دو بخش مدیر روابط عمومی و مدیریت امور رسانه ها یا ارتباطات رسانه ای تقسیم شد  و در دوره سرپرستی مهندس بهار مست در شهرداری  این دو بخش حفظ شد.

انتصاب حجت الاسلام «تهم» درحالی است که انتظار می رفت این  انتخاب  چند ماهی به طول بیانجامد و شهردار در  فرصت مقتضی به تصمیم برسد، اما گویا با شناختی که دکتر حاج محمدی از اقای تهم داشت ، وی را بلافاصله به عنوان سرپرست روابط عمومی منصوب کرد

 تهم پیش از این مدیرکل سیاست‌گذاری و نظارت و هماهنگی شورای عالی ترویج فرهنگ ایثار و شهادت کشور بوده و اینکه تا چه میزان با روابط عمومی و ارتباط رسانه ای آشنایی دارد ، باید منتظر بود و دید. ..
 گفته می شود به زودی تحولاتی در حوزه معاونان شهردار، حوزه بازرسی و حراست، مشاورین و مدیر حوزه دفتر شهردار  نیز صورت می گیرد.
مدیریت شبکه خبری گیلان 24  انتصاب حجت الاسلام تهم را به ایشان تبریک می گوید و آمادگی خود را  برای هر گونه همکاری اعلام می دارد..

منبع : گیلان 24

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است