معاون اداری مالی تامین اجتماعی گیلان منصوب شد

گیلان 24 و نشریه واکنش: با صدور حکم انتصاب محمد موافق به سمت معاون اداری مالی اداره کل تامین اجتماعی گیلان از سوی مدیرکل استان ، مراسم معارفه ایشان با حضور روسای شعب و واحدهای تخصصی استان برگزار شد .

  مدیرکل تامین اجتماعی گیلان در جمع روسای شعب و مسئولین واحدهای تخصصی در نشست هماهنگی اجرای طرح پرونده الکترونیک ، با تاکید بر ضرورت اجرای مطلوب این فرایند و نقش و اهمیت نظارتی روسای شعب اظهار داشت : این مهم جز با همدلی و انجام کار بصورت تیمی و هدفمند میسر نخواهد بود .  
 
جمیل حق پرست با اشاره به طرح ملی دکتر نوربخش و تلاش سازمان برای اشاعه و توسعه خدمات غیرحضوری ، حرکت در راستای سوق دادن مخاطبان برای بهره گیری از سامانه مذکور را از الزامات برای اجرای صد درصدی خدمات در ماههای آتی در این بستر برشمرد .  
 
درادامه این نشست ، با حضور جمیل حق پرست مدیر کل و ایرج کوچکی نژاد معاون بیمه ای تامین اجتماعی گیلان ، مراسم معارفه محمد موافق بعنوان معاون اداری مالی استان اجرا و حکم ایشان تنفیذ گردید .  
 
جمیل حق پرست دراین بخش با اشاره به اینکه بدنبال نائل گردیدن خانم روحانی به افتخار بازنشستگی و پس از طی مراحل اداری و تایید امور استانهای سازمان ، از میان گزینه های پیشنهادی ، آقای محمد موافق بعنوان معاون جدید اداری مالی استان برگزیده گردیدند اذعان داشت : انتخاب یک فرد دلیل بر ناتوانی سایر عزیزان نیست و این افتخار را داریم که در سطح استان از وجود نیروهای کیفی و دارای پتانسیل بالا برای عرصه های مدیریتی بهره مندیم.
 
مدیرکل تامین اجتماعی گیلان ، با معرفی محمد موافق بعنوان معاون اداری مالی ، ایشان را از نیروهای بومی متخصص و ارزشی سازمان دانسته که با سابقه 25 ساله و کار در بخشهای مختلف کارشناسی و مدیریتی حوزه های بیمه ای و اداری و بویژه نظارت و ارزشیابی ، از توانمندی بالایی برخوردار میباشد .  
 
محمد موافق معاون اداری مالی استان نیز در این مراسم پس از دریافت حکم مسئولیتی جدید در جمع همکاران با قدردانی از اعتماد مدیرکل استان ، اظهار امیدواری نمود تا در راستای برنامه های سازمانی با همکاری و کمک همه بخشها گامهای موثری برداشته و بتواند در اعتلاء استان و ارتقاء سازمانی نقش آفرین باشد .

منبع : گیلان 24

برچسب ها : تامین اجتماعی گیلان معاون اداری مالی

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است