افتتاح نخستین دفتر خدمات مسافرتی در شهرستان رضوانشهر

گیلان 24: نخستین دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری شهرستان رضوانشهر با حضور امام جمعه و مدیران استانی و شهرستانی میراث فرهنگی افتتاح شد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری گیلان ،امیر انتخابی در آیین افتتاح این دفتر خدماتی گفت: راه اندازی دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری  ویسا گشت با محوریت برنامه ریزی تورهای تخصصی طبیعت گردی و عشایری برای اولین بار است که در این شهرستان صورت می گیرد..  
 مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان با اعلام اینکه با افتتاح این دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری برای 2 نفر به صورت مستقیم و 8 نفر غیر مستقیم شغل ایجاد شده است، تصریح کرد: طرح ها و برنامه هائی که از سوی میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری برای توسعه صنعت گردشگری اجرا می شود، قطعا به رونق اقتصادی و ایجاد درآمد برای جوانان ، کمک خواهد کرد.  
   
وی افزود: اولويت اول ما از راه اندازی دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری در این شهرستان ،برنامه ریزی و سیاستگذاری برای جذب بیشتر گردشگران ورودی به استان است. امیرانتخابی برنامه ریزی برای جذب گردشگران مذهبی و سلامت از جمهوری آذربایجان را مهم ترین اولویت دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری در استان بر شمرد و تصریح کرد: نیاز بع دفتر خذمات مسافرتی و گردشگری در شهرستان رضوانشهر می تواند این خلا را با توجه به پتانسیل های موجود طبیعی و تاریخی شهرستان پر کند.همچنین اجراي تورهاي آشناسازي با طبیعت گردی، آشنایی با زندگی عشایر و جلوگیری از سودجویانی که بصورت غیرقانونی و بدون مجوز اقدام به برگزاری تور می کنند از جمله اولویت های اداره کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان گیلان است.

منبع : گیلان 24

برچسب ها : میراث فرهنگی رضوانشهر اولین دفتر خدمات مسافری

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است