طی مراسم در مجتمع خاتم الانبیاء ،

10 استاد برتر دانشگاه جامع گیلان تجلیل شدند

گیلان 24 و نشریه ی منطقه ای واکنش: 10 نفر از استادان برتر دانشگاه جامع علمی کاربردی استان گیلان که براساس بررسی های ستاد مرکزی این دانشگاه در تهران بیشترین امتیازها را کسب کردند، تجلیل شدند.

در این مراسم دکتر عباس صادقی رئیس دانشگاه جامع استان گیلان با تاکید بر این نکته که ، تسلط و مهارت دو بال پرواز برای انتقال دانش و یافته ها به دانش پژوهان است، اظهار کرد: استادان و مدرسانی در کلاسهای دانشگاه موفق هستند که به موضوع درسی اشراف کامل داشته و مهمتر آنکه مهارت انتقال آن را به فراگیران داشته باشند.
وی تصریح کرد: مدرسان عزیز باید دروسی را برای تدریس بپذیرند که به آن احاطه داشته و توان علم آموزی در همان زمینه را دارا بوده و در واقع متعهدانه ، پر انرژی و مقتدرانه در کلاس حاضر شوند.
دکتر صادقی، تدریس در سطح آموزش عالی  را مسئولیتی بسیار بزرگ و موثر بر شمرد و گفت: مدرسان و استادان با دقت نظر پیگیرانه، مطالعه مستمر، آگاهی به مطلب مورد تدریس به گونه ای رفتار کنند که دانشجو یان در پایان هر ترم  مطالب ارزشمندی بیاموزند.
در این مراسم که عصر روز سه شنبه 31 اردیبهشت ماه برگزار شد و معاونان رئیس دانشگاه جامع گیلان، رئیس حراست دانشگاه ، روسای واحدهای دانشگاهی و جمعی از استادان حضور داشتند،  10 نفر از مدرسان و اساتید برگزیده از سوی ستاد مرکزی دانشگاه جامع در تهران با اهدای لوح تقدیر و هدیه ای تجلیل شدند .اسامی استادان منتخب به شرح زیر است.
 مجید محمدپور
مهران مهدی زاده
 کاوه حریری
  سید علی حزنی
  محمد نصیری
 شهره بیوتی
 فاطمه عظمیان
 فرناز عین خواه
حسین صفری نژاد
 محبوبه پورقربان

منبع : گیلان 24

برچسب ها : استادان برتر تجلیل دانشگاه جامع علمی کاربردی گیلان

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است