شرکت گاز گیلان به 2300 پیام پاسخ داد

گیلان 24 و نشریه واکنش: شرکت گاز استان گیلان در سال گذشته به حدود دو هزار و 300 پیام شامل شکایت، درخواست، پیشنهاد و اطلاع رسانی پاسخ داد.

 

به گزارش روابط عمومی گاز گیلان - حسين اكبر مديرعامل شرکت گاز استان گیلان گفت: در سال 97 بالغ بر دو هزار و 300 پيام شامل شکایت، درخواست، پيشنهاد و اطلاع رسانی از طرق مختلف دريافت و در سامانه رسیدگی به شکایات ثبت َشد.
 
وي با بيان اینکه 45 درصد از اين ميزان را شكايت و 53 درصد را درخواست ها تشكيل داده است، اظهار داشت: كليه پيام هاي ورودي در سامانه رسیدگی به شکایات شرکت ثبت و کد رهگیری به آن تخصیص می یابد و پاسخ آن از طریق مسؤولین ذيربط باید در كمتر از 2 روز كاري به متقاضیان ارائه می شود.
 
مديرعامل شرکت گاز استان گیلان ادامه داد: بحمدالله با تلاش و كوشش همكاران روابط عمومي، متوسط زمان پاسخگويي به پیام های مردم به حدود 1/1 روز كاري کاهش یافته است.
 
مهندس اکبر با اشاره به ضرورت پاسخگویی شایسته به مردم و مشترکین گفت: با توجه به اهمیت بررسی دقیق شکایات و در خواست ها، کمیته رسیدگی به شكايات بصورت ماهانه تشکیل و اهم موارد دریافتی و پاسخ های ارسالی، مورد بررسی و تحلیل قرار می گیرد و اقدامات بهبود لازم مورد تصویب قرار می گیرد.
 
وی اظهار داشت: شرکت گاز استان برای دریافت پيام هاي مردم و مشترکین عزیز راههای متعددی از قبیل تلفن گویای 3414، سایت، اپليكيشن، سامانه پیامکی، دفاتر پیشخوان، ایمیل و ... را معرفي کرده  ولی با این وجود  87 درصد از پیام های ورودی از طریق تلفن گویای 3414 ارسال شده است.
 
مديرعامل شرکت گاز استان گیلان در ادامه با بیان اینکه بیشترین شکایات وارده مربوط به گازبها و عوامل تشکیل دهنده صورتحساب گاز بوده گفت: گازبها و عوامل تشکیل دهنده آن از جمله عوارض گازرسانی، مالیات بر ارزش افزوده و ... از جمله مواردی هستند که بر اساس قانون بودجه و ضوابط قانونی از مشتركين دريافت می شود و تلاش می شود تا اطلاع رسانی کاملی از نحوه محاسبه آن از طرق مختلف صورت پذيرد.

منبع : گیلان 24

برچسب ها : شرکت گاز گیلان پاسخ به پیام

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است