به مناسبت روز کارگر،

کارگران شرکتهای چوکا و شفارود تجلیل شدند

گیلان 24 و نشریه واکنش: به مناسبت 11 اردیبهشت روز کارگر در مراسمی با شکوه در شرکت چوب و کاغذ ایران " چوکا" از کارگران شریف شرکت های چوکا و شفارود تجلیل شد.

 

دکتر امیر مرادی سرپرست کارخانه چوب و کاغذ ایران " چوکا" در این مراسم که مدیران استان، نماینده مردم منطقه  در مجلس، امام جمعه و فرماندار رضوانشهر و کارمندان و کارگران دو شرکت حضور داشتند، اظهار کرد: امید دارم شکوفایی چوکا را که به همت همین کارگران عزیز در حال رشد است به جایی برسد که جایگاه واقعی آن است.
وی تصریح کرد:  بازسازی و نوسازی در هر مجموعه و در شرکت چوکا باید از نیروی انسانی شامل کارگران، کارمندان و مدیران مجموعه شروع  شود و همدلی و مشارکت این افراد باعث رقم خوردن توفیقات بسیاری می شود و البته مهم این است که بازسازی از توسعه سرمایه انسانی شروع شود.
سرپرست شرکت چوکا افزود: در واقع هزینه های پرسنلی زیاد نیست ، بلکه هزینه های پنهان ما زیاد است که این هزینه ها باید شناسایی شود در عین حالی که در آمدهای پنهان مانند توربین بخاری که بی استفاده افتاده است را هم در اختیار داریم. بخاری که تهیه می شود با یک پروژه کوچک در سیکل توربین بچرخد، ارزش افزوده ایجاد کرده و برق مورد نیاز را تامین و مازاد را می توانیم بفروشیم از آن جمله است.
دکتر مرادی عنوان کرد: شرکت چوکا متمایز از تمام کاغذ سازی ها ست در حالی که مثل آنها قدم بر می داریم در شرایطی که  در بازار رقابتی باید این تمایز را مشخص و برجسته سازیم  
 
دکتر بهدوست کلابی  مدیر عامل شرکت جنگل شفارود هم در این مراسم اظهار کرد:  مدیران استانی به خصوص مدیران منطقه برای حل مسائل و مشکلات موجود همکاریهای بسیار خوبی دارند و نماینده مردم در مجلس، امام جمعه محترم، فرماندار و فرمانده انتظامی الحق سنگ تمام گذاشته اند.
وی با اشاره به اینکه به رسم ادب امروز برای تجلیل از کارگران درروز کارگراز هردو شرکت شفارود و چوکا،درمراسم باشکوه شرکت کردم ، افزود: اخیرا مجوز برداشت 10 هزار متر مکعب چوب را اخذ کرده ایم که چهل درصد آن متعلق و مخصوص شرکت چوکا خواهد بود.
 کلابی در پایان سخنانش بیان کرد: ما هرگز از چوکا جدا نیستیم و دو مجموعه یک شرکت هستیم.
رضوانشهر- خالقی

منبع : گیلان 24

برچسب ها : روز کارگر چوکا شفارود تجلیل

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است