رشت یکی از اولویت های امسال سازمان تبلیغات است

گیلان 24: رئیس سازمان تبلیغات اسلامی گفت:تهران، مشهد، قم، اهواز و رشت را به عنوان پنچ اولویت اول خود در سازمان تبلیغات اسلامی برای سال 98 انتخاب کرده ایم.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمد قمی، در آیین تودیع و معارفه مدیرکل تبلیغات اسلامی استان گیلان که در سالن همایش‌های دادگستری گیلان برگزار شد،‌ با بیان اینکه نزاع پیچیده و تمدنی جمهوری اسلامی به نقاط سرنوشت‌ساز خود رسیده است، اظهار کرد:‌ مصاف با دشمنان اسلام و انقلاب در گام‌های پیش رو دشوارتر و سنگین‌تر خواهد بود.
 
وی با اشاره به ایستادگی و مقاومت همه‌جانبه ملت ایران پای آرمان‌های انقلاب، خاطرنشان کرد:‌ مردم در تنگناهای شدید اقتصادی هستند، اما همچنان مستحکم و استوار حامی انقلابند و باید به این مردم افتخار و مباهات کرد که به قیام خود در سال 57 معتقدند و پای آن ایستاده‌اند لذا در تاریخ از احوالات مردم این مقطه از زمان گفته خواهد شد.
 
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی مجموعه تحت مدیریت خود را خادمان اسلام و انقلاب دانست و یادآور شد:‌ امروز و در آستانه ورود انقلاب به چهل‌ویک سالگی وظایف سازمان تبلیغات اسلامی باید سنگین‌تر، پیچیده‌تر و موثرتر دنبال شود.
 
حجت‌الاسلام قمی با بیان اینکه تهران، مشهد، قم، اهواز و رشت را به عنوان پنچ اولویت اول خود در سازمان تبلیغات اسلامی برای سال 98 انتخاب کردیم، گفت: امیدواریم با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته بتوانیم شاهد ارتقای بیش از پیش فرهنگ دینی در جامعه باشیم و جامعه برکات و ثمرات آن را احساس کند.

منبع : گیلان 24

برچسب ها : تبلیغات اسلامی رشت اولویت

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است