مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان:

پیمانکاران بازوان اجرایی شرکت گاز هستند

گیلان 24: استان گیلان با یک میلیون و 60 هزار مشترک 583 انشعاب گاز دارد و پیمانکاران در این راستا بازوان اجرایی شرکت گاز هستند .

 
 حسین اکبر مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان در دیدار با پیمانکاران  اظهار کرد: تحقق این مهم بدون کمک و همراهی شما پیمانکاران تلاشگر میسر نمی شد.
به گزارش روابط عمومی مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان اظهار داشت: با بخشنامه جدید وزارت نفت و افزایش مجوز هزینه گازرسانی به هر خانوار تا سقف 12 میلیون تومان، این شرکت پروژه فاز سوم پروژه بند «ق» را آغاز نموده که بر اساس آن عملیات اجرای 500 کیلومتر شبکه توزیع و 147 کیلومتر خط تغذیه و نصب 12 هزار انشعاب با هزینه ای بالغ بر 120 میلیارد تومان را در دستور کار داریم و امیدوارم با همراهی شما عزیزان این طرح را نیز با موفقیت به اتمام برسانیم.
 
حسین اکبر در ادامه با بیان اینکه شرکت گاز استان گیلان به همراه چند شرکت استانی دیگر بعنوان شرکت معین برای گازرسانی به  استان سیستان و بلوچستان انتخاب شده است اظهار داشت: این شرکت بجهت اجرای شایسته پروژه های بند «ق» و گازرسانی گسترده به اقصی نقاط استان گیلان، از سوی شرکت ملی گاز برای گازرسانی به شهرستان زابل انتخاب شده است.
 
مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان اظهار داشت: شرکت گاز استان گیلان بعنوان نماینده مردم شریف استان گیلان در شهرستان زابل مشغول به خدمت رسانی می باشد و مشارکت در این کار مهم علاوه بر اینکه در راستای تحقق سیاست مسئولیت های اجتماعی شرکت می باشد، سبب ایجاد یک فضای کسب و کار جدید برای پیمانکاران شرکت نیز می گردد.
 
وی خطاب به پیمانکاران گفت: شما بازوان اجرایی شرکت گاز هستید و ما به شما نه به عنوان پیمانکار بلکه به عنوان همکار نگاه می کنیم.
 
مهندس اکبر در پایان از پیمانکاران درخواست نمود تا با اجرای دقیق و شایسته پروژه ها زمینه رضایتمندی حداکثری سازمان و جامعه را فراهم کنند.

منبع : گیلان 24

برچسب ها : شرکت گاز گیلان

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است