آمریکا تاوان تروریستی خواندن سپاه را خواهد پرداخت

گیلان 24 و نشریه واکنش: نماینده ولی فقیه در گیلان گفت: تمام ارتش های جهان نسبت به پدیده شومی که دولتمردان آمریکایی آغاز کردند برخورد می کنند و آمریکا تاوان آن را خواهد پرداخت.

آیت الله رسول فلاحتی امروز در دیدار با فرمانده و معاونان آموزش تخصص های باقرالعلوم(ع) نیروی دریایی رشت با تبریک اعیاد شعبانیه اظهار کرد: نیروی دریایی راهبردی ارتش با اقتدار در آب های بین المللی از منافع جمهوری اسلامی ایران حراست می کند.
 
وی به انهدام سکوی البکر رژیم بعثی عراق توسط نیروی دریایی ارتش در ابتدای جنگ تحمیلی اشاره کرد و افزود: در ابتدای دوران دفاع مقدس نیروی دریایی ارتش توانست مقتدرانه نیروی دریای عراق را زمینگیر کند.
 
امام جمعه رشت با اشاره به جنایت آمریکایی ها علیه ملت ایران و سرنگونی هواپیما مسافری جمهوری اسلامی، بیان کرد: دولت آمریکا سپاه را تروریستی اعلام کرده و به زودی تمام ارتش های جهان نسبت به این موضوع واکنش نشان می دهند.
 
فلاحتی، تروریست خواندن نظامیان کشورها را بی معنا دانست و تصریح کرد: تمام ارتش های جهان نسبت به پدیده شومی که دولتمردان آمریکایی آغاز کردند برخورد می کنند و آمریکا تاوان آن را خواهد پرداخت.
 
وی در ادامه بر حرفه آموزی سربازان در نیروهای مسلح تاکید کرد و یادآور شد: برنامه ریزی برای آموزش شغلی سربازان باید مد نظر مسئولان نیروهای مسلح باشد تا پس از خدمت بتوانند برای خود حرفه ای ایجاد کنند.

منبع : گیلان 24

برچسب ها : امام جمعه رشت آمریکا سپاه پاسداران تروریست خواندن

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است